شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 13:21 منتشر شده در مورخ: 1399/07/09 شناسه خبر: 1652667
همزمان با هفته دفاع مقدس؛

سفرای کشورهای خارجی از نمایشگاه اقتدار چهل بازدید کردند

سفرای کشورهای خارجی از نمایشگاه اقتدار چهل بازدید کردند
سفرا، کارداران و رایزن‌های فرهنگی کشورهای مختلف در ایام برگزاری نمایشگاه اقتدار چهل در هفته دفاع مقدس از این‌نمایشگاه بازدید کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تا ششمین روز نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت سفرا و مسئولان کشورهای پرتغال، بنگلادش، ایتالیا، کنیا، یمن، شیلی و مکزیک از این نمایشگاه بازدید کردند.

کاردار سفارت شیلی، سفیر پرتغال، سفیر بنگلادش، کاردار سفارت مکزیک، کاردار کرواسی، سفیر یمن، رایزن فرهنگی کنیا، سفیر ایتالیا و دبیر اول تجاری سفارت ایتالیا به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آمدند و  از سراسرنمای مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی،  و دست آوردهای سپاه پاسدران انقلاب اسلامی، ارتش جمهوری اسلامی ایران، وزارت دفاع، ناجا و وزارتخانه‌های ایران در نمایشگاه ملی دست‌آوردهای دفاع مقدس و مقاومت، بازدید کردند.

سفرا، کارداران و رایزن های بازدیدکننده، اقدامات انجام گرفته و دست آوردهای ارایه شده در این نمایشگاه را درخور توجه و تحسین دانسته‌اند.

نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «اقتدار۴۰» با شعار محوری «ما قوی هستیم» به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، از ۲ تا ۱۱ مهر از ساعت ۹ تا ۱۷ در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1652667
ارسال نظر
نظرات