شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 21:01 منتشر شده در مورخ: 1399/07/09 شناسه خبر: 1652842

لیگ برتر کشتی فرنگی| پایان دور رفت در گروه الف با صدرنشینی فولاد اکسین خوزستان

لیگ برتر کشتی فرنگی| پایان دور رفت در گروه الف با صدرنشینی فولاد اکسین خوزستان
تیم فولاد اکسین خوزستان صدر نشین دور رفت رقابت های گروه الف بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رقابت های دور رفت گروه الف بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی طی روزهای 8 و 9 مهرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد و در پایان تیم فولاد اکسین با کسب 4 پیروزی بعنوان صدرنشین این گروه در دور رفت معرفی شد، تیم سینا صنعت ایذه نیز با 3 پیروزی در جایگاه دوم ایستاد.

 
نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
 
فولاد اکسین خوزستان 10- هیأت کشتی سیرجان صفر
رعد پدافند ارتش 7- آریو برزن بهبهان 3
سیناصنعت ایذه 10- هیأت کشتی سیرجان صفر
فولاد اکسین خوزستان 6- آریوبرزن بهبهان 4
فولاد اکسین خوزستان 7- سینا صنعت ایذه 3
رعد پدافند ارتش 9- هیأت کشتی سیرجان یک
آریوبرزن بهبهان، برنده 5 (امتیاز مثبت 23) - هیأت کشتی سیرجان 5 (امتیاز مثبت 17)
سیناصنعت ایذه 8 – رعد پدافند ارتش 2
فولاد اکسین خوزستان، برنده 5 (امتیاز مثبت 25) – رعد پدافند ارتش 5 (امتیاز مثبت 17)
سینا صنعت ایذه 6 – آریوبرزن بهبهان 4
 
رده بندی تیمی: 1- فولاد اکسین خوزستان 2- سیناصنعت ایذه 3- رعد پدافند ارتش 4- آریو برزن بهبهان 5- هیأت کشتی سیرجان
 
نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
 
سیناصنعت ایذه 10- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: سعید سیداحمدیان، برنده – فرزاد محبی، صفر
60 کیلوگرم: میلاد رضانژاد، برنده – متین سنجری، صفر
63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند محمودی، برنده – عرفان فردی صفر
67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده- نجتبی ولی الهی، صفر
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 10- محمدمهدی شهسواری صفر
77 کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده 5- امیرمحمد رضایی 1
82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده، برنده 8- امیرمحمد ذاکریان پور صفر
87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 4- علی عابدی صفر
97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده – محمد مدرسی صفر
130 کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده 2- سید احسان اسماعیل پور صفر
 
 
فولاد اکسین خوزستان 6- آریو برزن بهبهان 4 (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی صفر- صادق مرادی، برنده 6 ، ضربه فنی
60 کیلوگرم: امیرحسین خوانساری، برنده – محراب قلی پور صفر
63 کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده 5- ابراهیم اسحاقی 2
67 کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده 8- سید علیرضا رسول زاده صفر
72 کیلوگرم: کرامت عبدولی صفر- عابد بابکان، برنده 9
77 کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده – محمدحسین آزرم دخت صفر
82 کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده 9- علیرضا مرادی صفر
87 کیلوگرم: علی شریفی ، برنده 9- رضا وخشور صفر
97 کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل صفر- سید محمدرضا زینی، برنده 4، ضربه فنی
130 کیلوگرم: سید محمد موسوی، برنده 6- پارسا نظری 2
 
 
فولاد اکسین خوزستان 10- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم خوزستان در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی 9 – فرزاد محبی صفر
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور برنده- متین سنجری
63 کیلوگرم: مهرداد مردانی 8- عرفان مردی صفر
67 کیلوگرم: کرامت عبدولی 9- محمدرضا اسپیدکار صفر
72 کیلوگرم: عظیم گرمسیری 8- محمدرضا شاه بداغی صفر
77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد 9- محمد غلامی صفر
82 کیلوگرم: محمد سرخی نژاد 9- سید احسان موسوی 4
87 کیلوگرم: رامین طاهری 8- فردین سالاری صفر
97 کیلوگرم: ایمان انصاری 5- محمد مدرسی 3
130 کیلوگرم: پارسا نظری 9- علیرضا اسکندری صفر
 
 
رعد پدافند ارتش 7- آریو برزن بهبهان 3 (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی 6- صادق مرادی، برنده 7
60 کیلوگرم: علیرضا کارگر صفر- محراب قلی پور، برنده
63 کیلوگرم: آرمین محب ثابت 9 – ابراهیم اسحاقی صفر
67 کیلوگرم: احسان فراهانی، برنده – یاسین محسن نژاد صفر
72 کیلوگرم: محمدرضا کاکه، برنده – عابد بابکان صفر
77 کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده9 9- سید عارف خردمند صفر
82 کیلوگرم: جمال اسماعیلی برنده- رضا عادلی نژاد صفر
87 کیلوگرم: محمد رسولی، برنده 6- رضا وخشور 1
97 کیلوگرم: حامد عبدولی، برنده 3 – داود فلاحی 2
130 کیلوگرم: سجاد خلیلیان 4- سعید حسین پور، برنده 13
 
 
فولاد اکسین خوزستان 7- سینا صنعت ایذه 3 (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی 1- مصیب اکبری، برنده 6
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 9 - میلاد رضانژاد صفر
63 کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده 4، ضربه فنی – فرشاد عیسوند 3
67 کیلوگرم: علی ذکائی مهر، برنده 2، ضربه فنی- شاهین بداغی 1
72 کیلوگرم: عظیم گرمسیری صفر- محمدرضا مختاری، برنده 8
77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 7- هادی علیزاده پورنیا 1
82 کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده 3- عباس مهدی زاده 1
87 کیلوگرم: رامین طاهری، برنده 5- امید محمودی صفر
97 کیلوگرم: ایمان انصاری صفر- محمد یگانه، برنده 8
130 کیلوگرم: پارسا نظری، برنده 2- آرمان طهماسبی زاده صفر
 
 
رعد پدافند ارتش 9- هیأت کشتی سیرجان یک (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی، برنده- فرزاد محبی
60 کیلوگرم: علیرضا اسدی، برنده – امیرمحمد یارمحمدزهی
63 کیلوگرم: آرمین محب ثابت، برنده – عرفان فردی
67 کیلوگرم: احسان فراهانی – محمدرضا اسپیدکار، برنده ضربه فنی
72 کیلوگرم: محمدرضا کاکه، برنده 4- محمدمهدی شهسواری 1
77 کیلوگرم: سجاد فرج پور، برده 6- محمد غلامی 2
82 کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده 7- امیرمحمد ذاکریان پور صفر
87 کیلوگرم: محمد رسولی، برنده 9- امیرطاها برفه ای صفر
97 کیلوگرم: امیرحسین کریمی، برنده – مسعود زیدآبادی
130 کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده – سید احسان اسماعیل پور
 
آریوبرزن بهبهان 5 (امتیاز مثبت 23) برنده- هیأت کشتی سیرجان 5 (امتیاز مثبت 17)- (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: صادق مرادی، برنده – فرزاد محبی
60 کیلوگرم: محراب قلی پور – امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده
63  کیلوگرم: ابراهیم اسحاقی، برنده – عرفان فردی
67 کیلوگرم: یاسین محمدنژاد 4 – محمد اسپیدکار، برنده 5
72 کیلوگرم: عابد بابکان- محمدمهدی شهسواری، برنده
77 کیلوگرم: محمدحسین آزرم دخت، برنده- امیرمحمد رضایی
82 کیلوگرم: رضا عادلی نژاد صفر – سید احسان موسوی،برنده 8
87 کیلوگرم: علیرضا مرادی – فردین سالاری، برنده
97 کیلوگرم: سید محمدرضا زینی، برنده ضربه فنی- محمد مدرسی
130 کیلوگرم: سعید حسین پور، برنده – سیداحسان اسماعیل پور
 
 
سیناصنعت ایذه 8 – رعد پدافند ارتش 2 (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده 7، ضربه فنی- مهرگان جهانگیری صفر
60 کیلوگرم: میلاد رضانژاد، برنده 4- علیرضا کارگر 2
63 کیلوگرم: امید احمدی – آرمین محب ثابت، برنده
67 کیلوگرم: شاهید بداغی، برنده- احسان فراهانی
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده – محمدرضا کاکه
77 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده- پرهام قنبری
82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده – جمال اسماعیلی، برنده
87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده – محمد رسولی
97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده- حامد عبدولی
130کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده 8- میلاد عبدولی
 
فولاد اکسین خوزستان 5 (امتیاز مثبت 25) – رعد پدافند ارتش 5 (امتیاز مثبت 17) (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی، 1 – محمد حسینوند پناهی، برنده 2
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 14 – علیرضا اسدی 6
63 کیلوگرم: امیرحسین خوانساری 3- آرمین محب ثابت، برنده 5
67 کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده 11- احسان فراهانی صفر
72 کیلوگرم: عظیم گرمسیری، برنده 8- محمدرضا کاکه 2
77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 9 – پرهام قنبری صفر
82 کیلوگرم: محمد سرخی نژاد، برنده 9  – علی موسی زاده 8
87 کیلوگرم: علی شریفی 3 – محمد رسولی، برنده 6
97 کیلوگرم: ایمان انصاری 2 – حامد عبدولی، برنده 5
130 کیلوگرم: پارسا نظری 4 – میلاد عبدولی، برنده 4
 
سینا صنعت ایذه 6- آریوبرزن بهبهان 4 (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: مصیب اکبری 5 – صادق مرادی، برنده 7
60 کیلوگرم: امید احمدی، برنده 9 – محراب قلی پور صفر
63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند، برنده 10 – ابراهیم اسحاقی 2
67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 11 – سید علیرضا رسول زاده صفر
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 12 – عابد بابکان 2
77 کیلوگرم: علیرضا محمدی پیانی صفر – محمدحسین آزرم دخت، برنده 8
82 کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده – رضا عادلی نژاد
87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده ضربه فنی – علیرضا مرادی
97 کیلوگرم: وحید دادخواه – داود فلاحی، برنده
130 کیلوگرم: محمد بیرانوند 8 – سعید حسین پور، برنده 10، ضربه فنی
 
انتهای پیام/
 
https://www.dana.ir/1652842
ارسال نظر
نظرات