شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 11:49 منتشر شده در مورخ: 1399/07/10 شناسه خبر: 1652945
در اطلاعیه‌ای کانون صنفی کامیونداران و انجمن رانندگان؛

دعوت به اعتصاب و تجمع کامیونداران تکذیب شد/ توزیع لاستیک با نرخ دولتی در سطح کشور؛ بزودی

دعوت به اعتصاب و تجمع کامیونداران تکذیب شد/ توزیع لاستیک با نرخ دولتی در سطح کشور؛ بزودی
کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی کامیونداران و رئیس کانون انجمن‌های صنفی رانندگان حمل کالا در اطلاعیه‌ای با تکذیب دعوت به اعتصاب و تجمع کامیونداران؛ اعلام کرد: تعداد زیادی لاستیک در حال ترخیص از گمرکات کشور با نرخ دولتی است که بزودی در سطح کشور توزیع خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد کریمی دبیر کانون سراسری انجمن های صنفی کارفرمایی کامیونداران کشور و ناجی سلامی رئیس کانون انجمن‌های صنفی  رانندگان حمل کالای کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کردند:  در پی انتشار فراخوان دعوت به اعتصاب توسط اتحادیه تشکل‌های کامیونداران و رانندگان سراسر ایران مشخص شد این فراخوان توسط افراد ناشناس و خارج از صنف رانندگان و کامیونداران در سطح فضای مجازی انتشار یافته است. این افراد در تلاش‌اند تا با انجام اینگونه فراخوان‌ها جو جامعه را ناامن کنند؛ لذا هرگونه دعوت به اعتصاب و تجمع از طرف کانون رانندگان و کانون کامیونداران تکذیب می‌گردد.

در این اطلاعیه آمده است: همچنان با پیگیری‌های انجام شده قرار است جلسه‌ای جهت رفع مشکلات کامیونداران هفته آینده در تهران برگزار شود. از طرف دیگر با پیگیری به عمل آمده توسط مسئولین محترم حمل و نقل و نیروهای امنیتی محترم کشور تعداد زیادی لاستیک در حال ترخیص از گمرکات کشور با نرخ دولتی می باشد که بزودی در سطح کشور توزیع خواهد شد.
 
 
 
 انتهای پیام
https://www.dana.ir/1652945
ارسال نظر
نظرات