شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:01 منتشر شده در مورخ: 1399/07/10 شناسه خبر: 1652953
رئیس سازمان برنامه ‌و بودجه کشور:

انقلاب اسلامی بر پایه خدمت به محرومین پایه گذاری شده است/ تامین۵۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ۱۳ پروژه در استان مرکزی

انقلاب اسلامی بر پایه خدمت به محرومین پایه گذاری شده است/ تامین۵۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ۱۳ پروژه در استان مرکزی
نوبخت گفت: توجه به محرومین در انقلاب اسلامی یک الزام و اصل مهم است و انقلاب اسلامی بر پایه خدمت به محرومین پایه گذاری شده و لذا از هرگونه اقدام برای توجه به محرومین نیز حمایت می کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور امروز در شورای توسعه و برنامه ریزی استان گفت:در سفر هیئت دولت به استان مرکزی ۴۹ طرح و پروژه با اعتبار ۹۳۲ میلیارد تومان پیش بینی شده بود که بیش از ۱۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار به استان داده شده است.

نوبخت اظهار کرد: اگر مشکلات مدیریتی موجود را برای عدم بهره برداری از این پروژه ها کنار بگذاریم افزایش قیمت ها و تحریم ها نیز عامل مهمی است.

وی افزود: با بررسی های به عمل آمده ۱۳ طرح و پروژه وجود دارد که قابلیت بهره برداری تا پایان عمر دولت دوازدهم دارند که می توان با اعتبار ۵۵۰ میلیارد تومان آنها را به بهره برداری رساند که اعتبار این موضوع را در نظر خواهیم گرفت.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور  بیان کرد: همچنین یکی از این طرح ها بیمارستان ولیعصر(عج) است که از اهمیت مهمی برخوردار است. متعهد می شویم تا پایان خرداد ماه برای تکمیل این پروژه مهم هرآنچه نیاز باشد تامین خواهیم کرد و البته به شرطی که نظارت های نماینده ولی فقیه استان و پیگیری های نماینده ارشد دولت به طور ویژه انجام شود.

وی ادامه داد: همچنین ۲۵ طرح تولیدی با ایجاد اشتغال بیش از ۶ هزار نفری با اعتبار بیش از ۱۳۰۰ میلیارد تومان وجود دارد که با پیگیری های لازم باید به موقع انجام شوند.

نوبخت بیان کرد: توجه به محرومین در انقلاب اسلامی یک الزام و اصل مهم است و انقلاب اسلامی بر پایه خدمت به محرومین پایه گذاری شده و لذا از هرگونه اقدام برای توجه به محرومین نیز حمایت می کنیم.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور گفت: شروع ساخت ۲ هزار واحد مسکونی برای نیازمندان یک اقدام قابل تحسین است که امیدواریم با پیگیری های لازم این اقدام ضروری به موقع انجام شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1652953
ارسال نظر
نظرات