شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 12:24 منتشر شده در مورخ: 1399/07/10 شناسه خبر: 1652959
فرمانده سپاه قدس گیلان با حضور در بیمارستان رازی رشت:

مردم مجاهدت‌ پرستاران و کادر درمان گیلان را فراموش نمی کنند/ دست پیشتازان حوزه سلامت در کشور را می بوسم

مردم مجاهدت‌ پرستاران و کادر درمان گیلان را فراموش نمی کنند/ دست پیشتازان حوزه سلامت در کشور را می بوسم
سردار محمد عبدالله پور با حضور در بیمارستان رازی رشت خطاب به پرستاران و کادر درمان، گفت: ۸ماه سخت کاری را گذراندید و مردم هیچ وقت شما را بابت این مجاهدت‌ها فراموش نمی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، سردار محمد عبدالله پور صبح امروز با حضور در بیمارستان رازی رشت به گفتگو با پرستاران این بیمارستان پرداخت و با بیان اینکه ۸ماه سخت کاری را گذراندید و توانستید مقابل این بیماری بایستید، اظهار کرد: امروز به عنوان یک خدمتگزار در اینجا هستم تا از شما تشکر کنیم.

وی با اشاره به اینکه امروز آمدم تا بابت ۸ ماه مبارزه و مجاهدت شما در مقابله با کرونا خسته نباشید و خدا قوت بگویم، افزود: آمدیم تا بگوییم هستند کسانی که به فکر شما باشند و مردم هیچ وقت شما را بابت این مجاهدت‌ها فراموش نمی کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه امروز با رئیس علوم پزشکی گیلان آمدیم تا دست این پیشتازان حوزه سلامت در کشور را ببوسیم گفت: این بیماری طولانی شده و مردم اگر می‌خواهند از پرستاران قدردانی کنند باید فاصله اجتماعی و نکات بهداشتی را رعایت کنند ماسک بزنند و همیشه دستشان را بشویند تا زحمات این پرستاران کم شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1652959
ارسال نظر
نظرات