شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 13:53 منتشر شده در مورخ: 1399/07/10 شناسه خبر: 1652995
موسوی مطرح کرد؛

لنده را در کمیته برنامه اعتبارات، ویژه خواهیم دید+تصاویر

لنده را در کمیته برنامه اعتبارات، ویژه خواهیم دید+تصاویر
مدیرکل امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از آخرین وضعیت ساختاری شهر لنده گفت :لنده را در کمیته برنامه اعتبارات ویژه خواهیم دید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس، مدیرکل شهری استانداری کهگیلویه وبویراحمد به همراه کارشناسان با حضور در شهرستان لنده به همراه فرماندار و اعضای شورای شهر و شهردارلنده ضمن بازدید میدانی از آخرین وضعیت شهری لنده مطالبات مردمی را نیز احصا و دستورات لازم را جهت بررسی داده است.

در این سفر یک روزه مدیرکل شهری با حضور در کوچه ها و معابر شهری و بازدید از پروژه های شهرداری لنده گفت: تلاش های خوبی در جهت اجرای طرح تفضیلی و پروژه های اجرایی و عمرانی از سوی شهرداری و شورای شهر لنده کار شده است که قابل تقدیر است.

وی افزود: شهرداری و شورای شهر لنده به نسبت اعتباراتی که داشتند خیلی خوب کارکردند و در همین بازدیدها نیز مردم مطالباتی داشتند که کاملا به حق بوده است و باید این مطالبات در دستور کار قرا گیرد.

مدیرکل شهری استانداری کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد:مشکلات زیاد و مردم هم انتظاراتی دارند ولی باتوجه به میزان اعتبارات تلاش های خوبی شکل گرفت که در کمیته برنامه ریزی اعتبارت خوبی برای شهرداری لنده در نظرخواهیم گرفت.

وی گفت: طرح های اولویت دار شهرداری باید مشخص شوند و در دستو رکار قرا گیرند و برخی مناطق که دارای مشکلاتی هستند و شهروندان اظهارنگرانی دارند باید پرونده آنان به کمیسیون ماده 5ارجاع شوند تا مورد تحقیق و بررسی قرار گیرد.

فرماندار شهرستان لنده گفت: توجه به زیرساخت های شهری از مهمترین اولویت های شهرداری است که باید با همفکری اعضای شورا این مهم صورت پذیرد.

وی تاکیدکرد : وجود بنیاد علوی در شهرستان لنده یک ظرفیت عظیم برای تحول در ساختار شهری است که امیدواریم پروژه های مشترک فی مابین شهرداری و این بنیاد هرچه سریعتر اجرایی شوند.

خدادوست موسوی تصریح کرد: بررسی و اجرای طرح تفضیلی شهر لنده و در صورت لزوم تغییرات برای آینده نگری این طرح باید لحاظ شود تا در اینده با چالش و مشکلاتی دیگر مواجه نشویم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1652995
ارسال نظر
نظرات