شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 13:53 منتشر شده در مورخ: 1399/07/10 شناسه خبر: 1653000
نعمتی:

برخی ادارات شهرستان لنده پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند

برخی ادارات شهرستان لنده پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده با اشاره به اینکه در شرایطی که وضعیت شهرستان و استان در خصوص بیماری کرونا مناسب نیست باید از تجمعات غیر ضروری پرهیز شود از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در برخی از ادارات این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صبح زاگرس، نورمحمد نعمتی با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در لنده گفت:مردم شهرستان لنده نسبت به مباحث مطرح شده توسط کارشناسان رعایت می شود که جای تقدیر دارد.


وی گفت: بیشترین مشکل ما در حوزه پروتکل های بهداشتی از ناحیه ادارات است که مشکلات مطرح شده در بازدید کارشناسان رعایت نمی شود.

وی افزود:در خصوص بیماری کرونا وضعیت نارنجی شده است تا کنون 35 بیمار داریم که 4بیمار بستری داریم که وضعیت مناسبی دارند افرادی قبلی نیز بهبودی کامل دارند و آمارهای ما به نسبت سایر شهرستان ها پایین تر است و نمونه گیری ها نیز بیشتر است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد: در بحث مدارس روزانه توسط کارشناسان بازدید میدانی صورت می گیرد که باز شدن مدارس با رعایت پروتکل های بهداشتی تاثیر گذار بوده است.

وی گفت:موارد مثبت را به ادارت مختلف اعلام می کنیم که نسبت به مباحث مطرح شده اقدامات مقتضی و قانونی را نسبت به سلامت سایر کارکنان عملیاتی کنند.

نعمتی گفت:نبود و کمبود واکسن آنفولانزا در شهرستان یک آسیب است ولی به محض تامین افراد مشروحه زنان باردار، افراد مسن، افراد دارای  بیماری مختلف در اولویت دریافت هستند و انتظار داریم همکاری لازم از سوی مردم رعایت شود.

وی افزود:برخی از ادارات اقدام به برگزاری تجمعاتی دارند که انتظار داریم از حجم این تجمعات کاسته شود و عزاداری ها نیز کمتر شده است و تدابیر لازم برای تشیع و تدفین برابر پروتکل های بهداشتی رعایت می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1653000
ارسال نظر
نظرات