شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 17:15 منتشر شده در مورخ: 1399/07/10 شناسه خبر: 1653056
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:

نمایندگان مشکلات فعالان گردشگری را پیگیری کنند/ آقای وزیر تسهیلات کرونایی حوزه گردشگری کجا هزینه شده است؟

نمایندگان مشکلات فعالان گردشگری را پیگیری کنند/ آقای وزیر تسهیلات کرونایی حوزه گردشگری کجا هزینه شده است؟
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: قرار بود تسهیلاتی برای حوزه گردشگری که دچار ضرر و زیان شده اند اختصاص یابد که به گفته فعالان گردشگری، این امر محقق نشده است باید نمایندگان در این زمینه از وزیر گردشگری سوال کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  سبلان‌ما، آیت الله سید حسن عاملی ظهر امروز در دیدار با فعالان گردشگری شهرستان سرعین با وی اظهار داشت: سرمایه گذاری در حوزه گردشگری عشق و علاقه می خواهد و هیچ وقت فعالان این عرصه نباید نا امید شوند.

وی افزود:  نمایندگان در حوزه گردشگری می توانند نقش موثری ایفا کنند و باید از وزیر گردشگری سوال شود که تسهیلات کرونایی صنعت گردشگری کجا هزینه شده است.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل اظهار داشت: کشور ترکیه  در حوزه گردشگری ابتکار عمل به خرج داده است ولی باز با جاذبه موجود در ایران قابل قیاس نیست و کشورما تنها نیازمند نگاه علمی به این حوزه دارد.

وی تصریح کرد: در حوزه کشاورزی نیز دچار مشکل هستیم کشاورزان سیب زمینی این محصول استراتژیک را تولید کرده اند اما هم اکنون دچار ضرر و زیان هستند که باید مسئولان امر نگاه ویژه ای دراین باره داشته باشند.

آیت الله عاملی با اشاره به اینکه صعنت گردشگری نیازمند نگاه کلان است اظهار داشت: شهرستان سرعین با وجود جاذبه های طبیعی به خصوص آبگرم ها می تواند در جهان سرآمد باشد اما باید تبلیغات جهانی نیز داشته باشد.

وی تصریح کرد: خداوند در سرعین شفا قرار داده داست و می توانیم گردشگران حوزه خلیج فارس و جهان را تنها با معرفی اینکه ایران ارزان ترین نقطه دنیا است جذب کنیم؛ البته برای خود مردم ایران، اجناس گران و جای انتقاد دارد.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: سه راهی سرعین تا سرعین باید درختکاری شود  تا گردشگران از مناظر طبیعی اطرف جاده لذت ببرند.

امام جمعه اردبیل در پایان گفت: مسائل و مشکلات گردشگری استان اردبیل با حضور وزیر گردشگری و نمایندگان اردبیل باید بصورت زیر بنایی مورد بررسی قرار گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1653056
ارسال نظر
نظرات