شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 22:30 منتشر شده در مورخ: 1399/07/10 شناسه خبر: 1653084
امام جمعه اراک:

نهادهای انقلابی در ایام کرونا در نهضت خدمت رسانی به مردم پیشتاز هستند

نهادهای انقلابی در ایام کرونا در نهضت خدمت رسانی به مردم پیشتاز هستند
دری نجف آبادی گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا با راه اندازی نهضت خدمت رسانی به مردم اقدامات چشمگیری برای کمک به خسارت های وارد شده آغاز شده که نهادهای انقلابی در این نهضت پیشتاز هستند و بسیار قابل تقدیر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛  آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی دقایقی پیش در آیین رزمایش کمک مومنانه که در مصلی اراک برگزار شد با تقدیر از تلاش های بسیج سازندگی، سپاه روح الله و کمیته امداد در امر مبارزه با بیماری کرونا و تهیه بسته های کمک مومنانه گفت: امروز خدا را بیش از هر زمانی شاکر هستیم علیرغم همه توطئه ها و نقشه های خبیث دشمنان ایران اسلامی، سازندگی، کمک مومنانه و مواسات متوقف نشده است و این نشان از به کارگیری اراده ها و همت های جوانان باغیرت ایرانی است.

دری نجف آبادی اظهار کرد: امروز علیرغم اینکه مشکلاتی در صادرات نفتی و غیرنفتی و بیماری کرونا در کشور داریم اما حرکت شتابنده کشور به سمت اهداف و آرمان های انقلاب متوقف نشده و این به برکت تفکر امام و انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: خوشبختانه استان مرکزی در زمینه انجام اقدامات و تلاش های جهادی سهم قابل توجه و کارنامه درخشانی دارد که نمونه این حرکت های قابل تحسین امروز با حضور مسئولین به بهره برداری رسید و این نشان از عزم جوانان با غیرت ایرانی برای پیشرفت کشور است.

امام جمعه اراک بیان کرد: اقداماتی که امروز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در کشور و استان مرکزی انجام می دهد در طول تاریخ بی سابقه است و این نشان دهنده این است مجموعه ای از جوانان متخصص ، انقلابی و جهادی در این قرارگاه خدمت رسانی می کنند.

دری نجف آبادی افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا با راه اندازی نهضت خدمت رسانی به مردم اقدامات چشمگیری برای کمک به خسارت های وارد شده آغاز شده که نهادهای انقلابی در این نهضت پیشتاز هستند و بسیار قابل تقدیر است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: امروز آن چیزی که باید قابل توجه نهادهای انقلابی و خدمت رسان باشد توانمند سازی افراد تحت پوشش است که باید نسبت به توانایی ها و استعدادهایی که دارند برای آنها اشتغال ایجاد شود تا به خودکفایی برسند.

وی خاطرنشان کرد: در طول چهل سال انقلاب اسلامی ملت ایران همواره شعار ما می توانیم را به اثبات رسانده اند و لذا باید با همین روحیه تا تحقق تمدن اسلامی حرکت کنیم و از هرگونه یاس و نا امیدی پرهیز شود چراکه یاس و نا امیدی گناه کبیره است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1653084
ارسال نظر
نظرات