شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 22:14 منتشر شده در مورخ: 1399/07/10 شناسه خبر: 1653093

حضور گروه‌های جهادی در مهار آتش‌سوزی دیلم/ آمادگی بسیج سازندگی برای کمک به بازاریان حادثه‌دیده

حضور گروه‌های جهادی در مهار آتش‌سوزی دیلم/ آمادگی بسیج سازندگی برای کمک به بازاریان حادثه‌دیده
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر گفت: گروه‌های جهادی از بدو آتش‌سوزی بازار دیلم در محل حادثه حضور داشته و تا اطفاء کامل حریق در کنار دستگاه‌های امدادی مشغول به خدمات‌رسانی بوده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس، ذوالفقار عباسی فر عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران در خصوص حادثه آتش‌سوزی بازارچه ساحلی دیلم، اظهار داشت: گروه‌های جهادی بسیج سازندگی شهرستان دیلم از بدو حادثه صبح امروز در محل آتش‌سوزی حضور پیدا کرده و تا اطفاء کامل حریق در کنار دستگاه‌های امدادی مشغول به خدمات‌رسانی بوده‌اند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر افزود: بعد از مهار آتش نیز نیروهای جهادگر در محل حادثه حضور دارند و آماده خدمات‌رسانی در کنار دستگاه‌های اجرایی هستند.

وی ابراز کرد: صاحبان این ۲۰۰ غرفه‌ای که امروز در آتش سوخته، اغلب افراد ساحل‌نشینی هستند که به دلیل بضاعت مالی بسیار پایین، توان اجاره مغازه را نداشته و تنها راه امرارمعاش آنها از طریق برپایی بازارچه موقت بوده است.

عباسی‌فر با بیان اینکه همه نهادها باید برای کمک به افراد حادثه‌دیده بازارچه دیلم وارد عمل شوند، تصریح کرد: گروه‌های جهادی بسیج سازندگی این آمادگی را دارند که در کنار صنایع نفت و گاز، دستگاه‌های اجرایی و خیرین استان بوشهر اقدام به خدمات‌رسانی کنند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر خاطرنشان کرد: از همه بسیجیانی که با دلسوزی و دغدغه‌مندی و مسؤولیت‌پذیری برای کمک به مردم در محل آتش‌سوزی حضور دارند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

https://www.dana.ir/1653093
ارسال نظر
نظرات