شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 08:54 منتشر شده در مورخ: 1399/07/13 شناسه خبر: 1653713
به دلیل شرایط کرونایی؛

پیاده‌روی بزرگ ولایت شهرستان دشتستان لغو شد

پیاده‌روی بزرگ ولایت شهرستان دشتستان لغو شد
یکی از بزرگترین حرکت مردم استان بوشهر در دهه آخر سفر، پیاده روی هزاران نفری ولایت است، که هر ساله مردم روز شهادت علی ابن موسی الرضا(ع) مسافتی حدود 15 کیلومتری را از شهر برازجان با بارگاه ملکوتی شاهزاده ابراهیم، برادر امام هشتم پیاده روی و پس از آن عزاداری می کنند. این مراسم نیز به دلیل بیماری کرونا لغو شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ شامگاه دیروز جلسه ستاد اربعین شهرستان دشتستان با ریاست فرماندار و حضور حجت الاسلام و المسلمین مصلح امام جمعه شهر برازجان و اعضا شورای اداری و شورای تامین شهرستان دشتستان برگزار شد.

در این جلسه بعداز بررسی‌هایی متعدد و با توجه به شرایط ویژه استان بوشهر در مورد ویروس کوئید ۱۹، تجمعات در ایام اربعین که باعث افزایش مبتلایان به بیماری کرونا شود، به دستور فرماندار لغو شد.

فتح الله نوری فرماندار دشتستان با بیان اینکه امسال پیاده روی جاماندگان اربعین برگزار نمی شود، گفت: یکی از بزرگترین حرکت مردم استان بوشهر در دهه آخر سفر، پیاده روی هزاران نفری ولایت است، که هر ساله مردم روز شهادت علی ابن موسی الرضا(ع) مسافتی حدود ۱۵ کیلومتری را از شهر برازجان با بارگاه ملکوتی شاهزاده ابراهیم، برادر امام هشتم پیاده روی و پس از آن عزاداری می کنند. این مراسم نیز به دلیل بیماری کرونا لغو شد.

فرماندار دشستان افزود: هماهنگی لازم با مجموعه سازمان تبلیغات و هیات های مذهبی صورت گرفته و هیچ موکبی در مسیر شهر برازجان تا امام زاده ابراهیم به جهت سلامتی هموطنان ایجاد نمی شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1653713
ارسال نظر
نظرات