شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:39 منتشر شده در مورخ: 1399/07/13 شناسه خبر: 1653805
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل:

دستگاه های اجرایی نباید مردم را درگیر بروکراسی اداری کنند

دستگاه های اجرایی نباید مردم را درگیر بروکراسی اداری کنند
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: پرونده هایی که نیاز به استعلام از دستگاه های اجرایی مختلف دارند با هماهنگی دستگاه متولی باید در اسرع وقت انجام داده و مردم را درگیر بروکراسی اداری نکنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، فرزاد قلندری شامگاه گذشته در جلسه کارگروه زیربنایی و توسعه روستایی، اظهار داشت: کارگروه زیر بنایی اصول، ساختار و آیین نامه دارد نباید پرونده هایی که در ادارات متبوعه قابل حل است به این کارگروه ارسال شود بلکه طبق ضوابط باید روند اجرایی آن سریع تر و آسان تر طی شود.

وی با اشاره به اینکه بر اساس آیین نامه و ضوابط هر دستگاه اجرایی وظیفه خاص خود را دارد، افزود: مردم و سرمایه گذار نباید در مسیر ادارات سردرگم شوند و طبق آیین نامه و قانون نباید پرونده هایی که در کوتاه مدت قابل حل است در پیچ و خم ادارات مسیر طولانی را طی کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: همه ما برای باز کردن گرهی از مشکلات مردم مسئولیت داریم و پرونده هایی که نیاز به تفویض اداره دارد طی جلسه ای مصوب و در آینده مشکلی در این رابطه نباید داشته باشیم.

قلندری ابراز داشت: برای مدیریت آب در روستاها، با افق ۱۵ ساله نگریسته شود که در بیشتر روستا برای هر نفر هزار لیتر آب تامین می شود باز مشکل آب وجود دارد و باید وضعیت موجود آب اعم از مازاد و کمبود با دید کارشناسی احصا و جلوی مصرف بی رویه و غیرقانونی گرفته شود.

وی با تاکید بر اینکه آب منطقه ای حافظ منابع آب در استان است، تصریح کرد: باید با برنامه ریزی لازم از این منابع به نحو احسن بهره برداری کرد و تکلیف آب منطقه در انتقال و تامین آب با آب و فاضلاب نیز تعیین شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1653805
ارسال نظر
نظرات