شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:06 منتشر شده در مورخ: 1399/07/14 شناسه خبر: 1654250
معاون صنایع دستی خراسان شمالی خبر داد؛

احداث ۳ بازارچه دائمی صنایع دستی کلید خورد

احداث ۳ بازارچه دائمی صنایع دستی کلید خورد
قهرمانیان گفت: دو قطعه زمین در شهر بجنورد برای ایجاد بازارچه دائمی صنایع دستی تحویل شد و امروز نیز یک قطعه زمین در شهر فاروج تحویل می شود تا عملیات احداث این بازارچه ها آغاز شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد رضا قهرمانیان، معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی در گفت و گو با عصر اترک اظهار کرد: از محل اعتبارات مصوب سفر دوم رییس جمهور به خراسان شمالی، یک میلیارد و 350 میلیون تومان اعتبار برای احداث سه بازارچه دائمی صنایع دستی در شهرهای بجنورد و فاروج اختصاص یافته است.

قهرمانیان گفت: امسال از محل اختصاص این اعتبار، بازارچه دائمی صنایع دستی در پنج غرفه در مجاورت عمارت مفخم بجنورد ( خارج از عرصه و حریم این عمارت)، بازارچه دائمی صنایع دستی در سه غرفه و کمپ گردشگری در پارک خطی خیابان امام خمینی بجنورد همچنین بازارچه دائمی صنایع دستی در ورودی شهر فاروج احداث می شوند.
 
وی در ادامه اعلام کرد: دو روز گذشته دو زمین برای احداث بازارچه های دائمی صنایع دستی در شهر بجنورد از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان تحویل شدند که عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.
 
وی افزود: امروز نیز زمینی برای احداث دائمی بازارچه صنایع دستی در شهر فاروج تحویل می شود.
 
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی همچنین با بیان اینکه در سال آینده نیز از محل اعتبارات مصوب سفر رییس جمهور به استان یک میلیارد و 650 میلیون تومان اعتبار برای این سه بازارچه دائمی صنایع دستی به استان اختصاص خواهد یافت، عنوان کرد: با تامین این اعتبار نیز تعداد غرفه های این سه بازارچه اضافه خواهند شد و ظرفیت این فضاها توسعه پیدا می کنند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1654250
ارسال نظر
نظرات