شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:09 منتشر شده در مورخ: 1399/07/14 شناسه خبر: 1654295
رئیس کمیته امداد کشور:

۱۴۲۷ واحد مسکونی محرومان در خراسان شمالی تحویل داده شد

۱۴۲۷ واحد مسکونی محرومان در خراسان شمالی تحویل داده شد
بختیاری از واگذاری هزار و چهار صد و بیست و هفت واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی به طور همزمان و به صورت ویدئو کنفرانس با حضور ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد کشور صبح امروز در سفر یک روزه به خراسان شمالی اظهارکرد: امروز بیش از ۶ هزار واحد مسکونی به صورت رسمی در اختیار مددجویان کمیته امداد سراسر کشور قرار می گیرد که سهم خراسان شمالی ١۴٢٧ واحد است.


وی اشاره داشت: امروز همچنین پنج هزار و ٧٧۵ طرح اشتغال در سراسرکشور به طور همزمان شروع به فعالیت می‌کنند.
 

بختیاری در ادامه با حضور در مراسم کلنگ زنی ساختمان اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی، با تعیین بازه زمانی ١٨ ماهه برای تکمیل پروژه گفت: با پیگیری های استاندار مکان مورد نیاز در اختیار کمیته امداد استان برای ساخت قرار گرفت و کمیته امداد کشور نیز ٣٠ میلیارد ریال اعتبارات از محل فروش اراضی مازاد را برای تکمیل پروژه هزینه خواهد کرد.

وی گفت: با توجه به ارائه خدمات الکترونیک که در دستور کار کمیته امداد کشور قرار گرفته است در آینده مراجعه مردم به این سازمان کم خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری نشست های تخصصی با سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص بودجه سال ١۴٠٠، گفت: با توجه به تکانه های اقتصادی قیمت اراضی، املاک و کارخانه ها چندین برابر شده است و اقلام سفره نیازمندان و یتیمان نیز از این قاعده مستثنی نبود و این فاصله باید در بودجه سال آینده دیده شود.

بختیاری سالمندان و بیماران صعب العلاج را جامعه هدف کمک کمیته امداد امام خمینی (ره) برای کمک در دوران کرونا عنوان کرد و گفت: خط تولید بهش اشتغال مددجویان کمیته اندام نیز به تولید ماسک تغییر یافت روزانه یک میلیون ماسک تولید و در اختیار وزارت بهداشت قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1654295
ارسال نظر
نظرات