شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 16:18 منتشر شده در مورخ: 1399/07/14 شناسه خبر: 1654296
مدیر شبکه قدس تی وی ترکیه؛

از ایرانی‌هایی که جان و مالشان را فدا می‌کنند، چه می‌خواهید؟

از ایرانی‌هایی که جان و مالشان را فدا می‌کنند، چه می‌خواهید؟
نورالدین شیرین مدیر شبکه تلویزیونی قدس تی ترکیه با حضور در برنامه زنده این شبکه، در مورد تحولات قره‌باغ و جنگ اخیر آذربایجان و ارمنستان به بحث پرداخت و دشمنان انقلاب اسلامی را که با شبهه افکنی و اتهام در مورد قضیه قره‌باغ، جمهور اسلامی ایران را تخریب کنند مورد هدف قرار داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، نورالدین شیرین مدیر شبکه تلویزیونی قدس تی ترکیه با حضور در برنامه زنده این شبکه، در مورد تحولات قره‌باغ و جنگ اخیر آذربایجان و ارمنستان به بحث پرداخت. وی در اعتراض به برخی دشمنان انقلاب اسلامی که با شبهه افکنی و اتهام در مورد قضیه قره‌باغ، جمهور اسلامی ایران را مورد هدف قرار می‌دهند، اظهار داشت:

«حضرت رسول اکرم (ص) امروز در قید حیات نیستند تا به دفاع از انقلاب اسلامی بگوید: از ایران چه می‌خواهید؟

حتماً باید پیغمبر (ص) حضور داشته باشند تا این حرف را بشنوید؟

از ایرانی‌هایی که جانشان را ، مالشان را، سرشان را، فرزندانشان را، دار و ندارشان را، طعامشان را و آبشان را در راه امت اسلام فدا می‌کنند چه می‌خواهید؟

از ملت ایران که برای کمک به مسلمانان بوسنی تا فلسطین و قفقاز تا آراکان بال بال می‌زند و به کمک هر مسلمانی که مورد ظلم قرار می‌گیرید، هر خاک اسلامی که مورد تعرض قرار می‌گیرد و هر مسلمانی که با فریاد یا للمسلمین درخواست کمک کند، می‌شتابد چه می‌خواهید؟

از ملت ایران که برای کمک به این مسلمانان با مستکبران، صهیونیست‌ها، طاغوت‌ها، زورگویان و اشغالگران مبارزه و جنگ می‌کند و در این راه هرگونه تحریم را به جان می‌خرد و مورد هدف هرگونه حمله‌ای قرار می‌گیرد، چه می‌خواهید؟

شما اسمتان هر چه می‌خواهد باشد، جایگاهتان هر چه می‌خواهد باشد؟ کشورتان هر کشوری می‌خواهد باشد، مقامتان هر چه می‌خواهد باشد، رتبه و درجه‌تان هر چه می‌خواهد باشد، از ملت ایران چه می‌خواهید؟

شما خجالت نمی‌کشید که همان حرف‌های کسانی را می‌زنید که غرور خودشان را می‌فروشند، وطنشان را می‌فروشند، دین و ناموس خودشان را می‌فروشند، فلسطین و قدس و مسجدالاقصی را می‌فروشند؟

شما چه هدفی را دنبال می‌کنید که از همان سمتی آمریکا و اسرائیل به ایران حمله می‌کند و مورد هدف قرار می‌دهد، شما هم حمله می‌کنید؟

یک انسان باید از خدا بترسد. به قول حضرت رسول اکرم (ص)، ترس از خدا در رأس همه امور است.»

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1654296
ارسال نظر
نظرات