شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 10:24 منتشر شده در مورخ: 1399/07/15 شناسه خبر: 1654422
فرماندار بوشهر:

مرکز استان بوشهر با آغاز پیک سوم کرونا در وضعیت قرمز قرار گرفت

مرکز استان بوشهر با آغاز پیک سوم کرونا در وضعیت قرمز قرار گرفت
جمشیدی گفت: با توجه به آغاز پیک سوم بیماری کرونا و قرمز بودن مرکز استان بوشهر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط مردم و دستگاه‌های اجرایی ضروری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ عباس جمشیدی شامگاه روز گذشته در نشست کمیته بحران شهرستان بوشهر با اشاره به بحران ویروس کرونا، گفت: هرگونه سهل انگاری و ساده انگاری نسبت به ویروس کرونا موجب رشد انفجاری بیماری می‌شود به همین دلیل رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای پیشگیری هرچه بیشتر از شیوع ویروس توسط مردم الزامی است.

وی بیان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی خود به صورت مستقیم بر شیوه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نظارت لازم را داشته باشند و با کارکنانی که مبتلا می‌شوند و کسانی که دارای بیماری زمینه‌ای هستند برای دورکاری همکاری شود.

فرماندار بوشهر افزود: ثبت نام غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود برای پیشگیری از شیوع بیماری ضروری است. شدت گرفتن موج سوم بیماری با توجه به فصل پائیز و شیوع ویروس آنفلوآنزا کار را بسیار سخت می‌کند به همین دلیل مردم نسبت به رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک توجه لازم را داشته باشند.

جمشیدی بوشهر گفت: مردم به توصیه رهبر معظم انقلاب مبنی براینکه در اربعین امسال برای حفظ سلامت خود و سایر قشرهای جامعه در خانه زیارت اربعین را بخوانند، توجه کنند و از هر گونه برگزاری پیاده‌روی در شهرها خودداری شود.

وی افزود: با توجه به احتمال وقوع بارندگی‌ها شهرداری‌ها نسبت به بازکردن مسیل‌ها اقدام و آب‌های سطحی در شهرستان توسط شهرداری‌ها کنترل شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1654422
ارسال نظر
نظرات