شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 15:50 منتشر شده در مورخ: 1399/07/15 شناسه خبر: 1654711
در آیین رونمایی از هدایای خیّران و نیکوکاران هلال احمر خراسان رضوی مطرح شد؛

خدمات‌رسانی کاروان نذر آب در ۱۳ روستای شهرستان سربیشه/ آبرسانی سیار به ۷۵ روستا

خدمات‌رسانی کاروان نذر آب در ۱۳ روستای شهرستان سربیشه/ آبرسانی سیار به ۷۵ روستا
کاروان نذر آب3 جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی صبح امروز وارد شهرستان سربیشه شد و قرار است به ۱۳ روستای این شهرستان خدمات‌رسانی کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، احمد بخشی معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی صبح امروز در آیین رونمایی از هدایای خیّران و نیکوکاران هلال احمر خراسان رضوی، اظهار کرد: کاروان نذر آب۳ این بار به شهرستان سربیشه رسید و قرار است در روستاهای شهرستان سربیشه خدمات‌رسانی کند.

وی با بیان این‌که کاروان نذر آب3 از پزشکان و خیّران استان خراسان رضوی به استان خراسان جنوبی آمدند، افزود: هدایای کاروان سلامت نذر آب3 به ۱۳ روستای شهرستان سربیشه خواهد رفت.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: ارزش بسته‌های اهدایی کاروان نذر سلامت3، یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است.

بخشی عنوان کرد: در دو کاروان قبل نذر آب3 در شهرستان‌های خوسف و نهبندان میزبان کاروان‌های سلامت از استان‌های یزد و اصفهان بودیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین احمد نجمی‌پور امام جمعه سربیشه نیز در این مراسم اظهار کرد: امروزه کار هلال احمر کمتر از کار در خط مقدم دوران دفاع مقدس نیست.

وی افزود: در این شرایط سخت اقتصادی و شیوع بیماری کرونا در کشور، اهدای کمک‌های نقدی، خدمات‌درمانی و معیشتی اقدامات بسیار شایسته‌ای است.

امام جمعه سربیشه بیان کرد: امروز کلیدواژه‌های نذر آب، نذر نان، نذر خون، نذر سلامت، روضه نیابتی و ... بسیار پرمحتوا است که نتایج خوبی نیز دارد.

حجت‌الاسلام نجمی‌پور گفت: مردم این منطقه به خدمات دارویی و درمانی نیاز دارند و از تیم ۳۰ نفره هلال احمر که در این شهرستان حضور دارد و خدمات‌رسانی می‌کند قدردانی می‌کنیم.

میرزاجانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار سربیشه نیز در این مراسم اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و شیوع بیماری کرونا در بخش سلامت، به کمک نهادهای حمایتی در کنار دولت نیاز داریم چراکه دولت به تنهایی نمی‌تواند خدمت‌رسانی داشته باشد.

وی افزود: در شهرستان سربیشه ۲۴۷ روستا داریم که بیش از ۷۵ روستا با تانکر آبرسانی سیار می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1654711
ارسال نظر
نظرات