شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 11:32 منتشر شده در مورخ: 1399/07/16 شناسه خبر: 1654937
نائب ریئس شورای شهر تبریز:

برطرف شدن محدودیت حضور خبرنگاران در جلسات مجازی/ رئیس شورا گفت به تهران می روم

برطرف شدن محدودیت حضور خبرنگاران در جلسات مجازی/ رئیس شورا گفت به تهران می روم
آجودان زاده گفت: در تلاش برای رفع محدودیت حضور خبرنگاران در جلسات مجازی شورای شهر هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تبریزبیدار ،در واکنش به مطالبه این سایت خبری در خصوص ضرورت حضور خبرنگاران در جلسه وبینار شورای شهر تبریز اظهار داشت: طبق محدودیت های جدید ستاد مقابله با کرونا، جلسات شورای شهر غیر حضوری و مجازی برگزار می شود. در برنامه وبینار امکان شرکت اعضای شورای شهر و کارمندان شهرداری و خبرنگاران وجود داشت ولی به دلیل مشکلاتی از قبیل انعکاس صدا و کیفیت ضعیف و مفهوم نبودن صدا، تصمیم بر برگزاری جلسات با نرم افزار دیگری به نام اسکایپ گرفته شد.

نائب رئیس شورای شهر ادامه داد: متاسفانه این نرم افزار با وجود کیفیت خوب و عدم انعکاس صدا میزان ظرفیت پذیرش افراد بیشتری مانند وبینار را ندارد و محدود است.

وی افزود: در جلسه این هفته تمامی اعضای شورا حضور داشتند و حتی قبل آن رای گیری هایی برای شرکت خبرنگاران در این جلسه گرفته شده بود و اکثریت، رای موافقت داده بودند ولی به خاطر محدودیت های این نرم افزار، خبرنگاران نتوانستند حضور پیدا کنند.

آجودان زاده گفت: فردا در جلسه هیئت رئیسه موضوع را مطرح خواهیم کرد تا سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری این سیستم را تقویت کند و خبرنگاران بتوانند شرکت کنند.

نائب رییس شورای شهر تبریز در خصوص سفر خارجی برخی اعضای شورای شهر نیز گفت: هفته قبل آقای دکتر دبیری به من گفتند که یک هفته در تهران درگیر مسائل شخصی خواهد بود و تاکید بر تشکیل و اداره جلسات شورا بصورت مجازی داشت و من اطلاعی ندارم که خارج از کشور هستند یا نه.

وی همچنین گفت: در جلسه هفته قبل خانم اندیش هفته قبل در جلسه حضور نداشتند که من اطلاعی از دلیل عدم حضور ایشان ندارم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1654937
ارسال نظر
نظرات