شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:27 منتشر شده در مورخ: 1399/07/16 شناسه خبر: 1654978

ارمغان ۶۰۰۰ میلیاردی سفر معاون وزیر کشور برای خراسان شمالی

ارمغان ۶۰۰۰ میلیاردی سفر معاون وزیر کشور برای خراسان شمالی
تفاهم‌نامه ای به ارزش 600 میلیارد تومان اعتبار میان استانداری خراسان شمالی و وزارت کشور به منظور نوسازی، تامین تجهیزات و دیگر امور مورد نیاز بخش شهرداری ها و دهیاری های استان امروز در جلسه شورای اداری استان منعقد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، محمد علی شجاعی، استاندار خراسان شمالی امروز در جلسه شورای اداری با گرامی داشت روز روستا و عشایر، درباره عقد این تفاهم نامه اظهار کرد: این تفاهم نامه در 17 بند به ارزش 600 میلیارد تومان برای شهرداری ها و دهیاری های استان میان استانداری خراسان شمالی و وزارت کشور منعقد شد.

شجاعی گفت: نوسازی و بهسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و خودروهای آتش نشان، ساماندهی پسماندهای شهری همچنین افزایش سرانه دهیاری ها از جمله این 17 بند هستند.

وی در بخش دیگری از سخن خود با اشاره به بیماری کرونا اعلام کرد: بازدید و نظارت از نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی درباره کرونا در سطح ادارات استان از روز شنبه هفته آینده آغاز و با ادارات متخلف در این زمینه برخورد می شود.

وی افزود: درصورتیکه مردم نیز بدون رعایت پروتکل های بهداشتی به ادارات مراجعه کنند، ادارات حق خدمت دهی به این اشخاص را ندارند.

استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اینکه پروتکل های بهداشتی باید در سطح جایگاه های عرضه سوخت، بانک ها و صنوف نیز رعایت شوند، گفت: مردم و خدمات دهندگان، عامل به اجرای این پروتکل ها باشند.

شجاعی در خاتمه عنوان کرد: در راستای دستگیری از نیازمندان علاوه بر توزیع بسته های غذایی، بسته های بهداشتی نیز به این قشر اعطا شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1654978
ارسال نظر
نظرات