شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 17:05 منتشر شده در مورخ: 1399/07/16 شناسه خبر: 1655136
نمایندگان اردبیل در مجلس:

قرارداد واگذاری کشت و صنعت مغان ابطال شد

قرارداد واگذاری کشت و صنعت مغان ابطال شد
تعدادی از نمایندگان اردبیل در شبکه اجتماعی خود،از ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان با رای امروز هیات داوری ‎واگذاری شرکت ‎کشت و صنعت مغان خبر دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، نماینده مردم اردبیل نیر نمین وسرعین در مجلس از ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان خبر داد.

صدیف بدری در صفحه توییتر خود نوشت: ‏بعد از ۲ سال پیگیری جدی و مستمر و با رای امروز هیات داوری ‎#واگذاری شرکت ‎#کشت_و_صنعت_مغان ابطال شد و خدا را شاکرم که شرمنده مردم نشدیم.

محمود عباس زاده نماینده مردم مشگین شهر نیز با انتشار استوری از ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان خبر داد.

70 هزار هکتار اراضی با قیمت حدود ۱۸۰۰ میلیارد تومان به صورت اقساطی واگذار شد در حالی که قیمت‌گذاری دیوان محاسبات حدود ۴ هزار میلیارد تومان و قیمت‌گذاری یک نهاد نظارتی دیگر ۸ هزار میلیارد تومان در زمان واگذاری بوده است.

هیات داوری قرار بود امروز در خصوص واگذاری کشت و صنعت مغان تصمیم گیری کند و تکلیف هزاران میلیارد تومان اختلاف قیمت گذاری این مجموعه مشخص شود.

1922674

1922669

1922671

گفتنی است طوماری با امضای بیش از ۱۰ هزار نفر به رئیس قوه قضائیه فرستاده شده بود تا به موضوع فروش با ارزش بسیار پایین شرکت کشت و صنعت مغان با مساحت بزرگ‌تر از شهر اهواز به یک نفر به بهانه خصوصی‌سازی رسیدگی کند و آیت‌الله رییسی رئیس دستگاه قضا، صبح روز پنجشنبه سوم مهرماه در صدر یک هیئت عالی رتبه قضایی در هفدهمین سفر استانی خود به استان اردبیل بر تعیین‌تکلیف «کشت و صنعت مغان» تاکید ویژه نموده بودند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1655136
ارسال نظر
نظرات