شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:26 منتشر شده در مورخ: 1399/07/18 شناسه خبر: 1655469
بعد از ابطال قرارداد مسئله‌دار نگین کشاورزی ایران در حال انجام است؛

انتقام تاراجگران از دستگاه قضا با کلیدواژه "مغان"/ هزاران تن ذخیره شکر و لبنیات انبارهای کشت و صنعت مغان در حال تخلیه است+فیلم

انتقام تاراجگران از دستگاه قضا با کلیدواژه "مغان"/ هزاران تن ذخیره شکر و لبنیات انبارهای کشت و صنعت مغان در حال تخلیه است+فیلم
به گفته یکی از کارکنان شرکت کشت و صنعت مغان، با اینکه از سوی دادستانی برای ممنوعیت تخلیه انبار‌ها نامه زده شده و پاسگاه شهرک نیز در محل حضور یافته، اما روند انتقال محصولات از انبارها به خارج از شرکت همچنان ادامه دارد!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  سبلان‌ما، بنابه گفته تعدادی از کارکنان مجموعه کشت و صنعت مغان، بعد از ابطال قرارداد مسئله دار این مجموعه عظیم و ارزشمند کشاورزی ایران، ذخایر انبارهای شکر و لبنیات این مجموعه توسط عده‌ای در حال بارگیری شبانه‌روزی و تخلیه است.

طبق گزارش‌های مردمی و پرسنل کشت و صنعت مغان، به نظر می‌رسد این تخلیه و به نوعی غارت انبار‌های شرکت از سوی مالک فعلی صورت می‌گیرد.

با توجه به اخطارها و هشدارهایی که از نهادهای مردمی و انقلابی استان برای مقابله با غارت ذخایر کشت و صنعت مغان انجام شده است اما هنوز هیچ واکنشی از سوی مسئولان امر برای جلوگیری از این غارت بزرگ و آشکار صورت نگرفته است.

به نظر می‌رسد با روندی که در پیش گرفته شده، چنانچه مسئولان مربوطه اقدام عاجلی برای بررسی آن ترتیب ندهند، از انبار 8000 تنی شکر و لبنیات و حتی سایر تجهیزات و اقلام مجوعه کشت و صنعت مغان چیزی باقی نخواهد ماند.

یکی از کارکنان شرکت کشت و صنعت مغان به خبرنگار ما گفت که به دلیل اینکه هنوز ابطال واگذاری تثبیت نشده و انتقال شرکت در حال انجام است، سرمایه گذار و مدیران فعلی شرکت از فرصت استفاده کرده و در حال تخلیه انبار‌ها هستند.

وی خاطرنشان کرد: با اینکه از سوی دادستانی برای ممنوعیت تخلیه انبار‌ها نامه زده شده و پاسگاه شهرک نیز در محل حضور یافته، اما روند انتقال محصولات از انبارها به خارج از شرکت همچنان ادامه دارد!

انتقام تاراجگران از دستگاه قضا با کلیدواژه "مغان"

ولی اسماعیلی نائب رئیس کمیسیون اجتماعی و نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس نیز در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، در خصوص غارت محصولات کشت و صنعت مغان بعد از اعلام ابطال واگذاری واکنش نشان داد و گفت: متاسفانه بعد از ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان، تاراج گران از روز گذشته در حال غارت ذخایر و محصولات استراتژیک این مرکز مهم اقتصادی هستند.

وی با بیان اینکه افراد زخم خورده، با خالی کردن ذخایر کشت و صنعت درصدد انتقام از قوه قضائیه هستند، گفت: قطعا فرزندان مغان جلوی عوامل غارت خواهند ایستاد.

انتهای پیام/

غارت کشت و صنعت
https://www.dana.ir/1655469
ارسال نظر
نظرات