شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:44 منتشر شده در مورخ: 1399/07/19 شناسه خبر: 1655660
نماینده غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی:

پیگیر اختصاص بودجه صندوق ملی توسعه به وزارت بهداشت هستم/ اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا نیازمند زیرساخت های مناسب

پیگیر اختصاص بودجه صندوق ملی توسعه به وزارت بهداشت هستم/ اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا نیازمند زیرساخت های مناسب
ایری گفت: ما نمی توانیم بگوییم مردم باید این کار را بکنند یا نکنند و بسترهای لازم را در اختیار آن ها قرار ندهیم چرا که گاهی عدم دسترسی به امکانات باعث تجمع یا عدم رعایت پروتکل ها می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جلال ایری نماینده غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار گلستان ما اظهار کرد: با توجه به حضور وزیر بهداشت در گلستان هماهنگی هایی برای پیگیری تخصیص بودجه صندوق توسعه ملی به این وزارت خانه و استان ها صورت پذیرفت.

نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم افزایش برخی از تجهیزات بهداشتی در دو بیمارستان کردکوی و بندرگز خاطرنشان کرد: پیگیر تامین اعتبارات بیمارستانی و تجهیزات مقابله با بیماری در بیمارستان های غرب گلستان هستیم.

وی با بیان اینکه مردم زمانی امیدوار می شوند که کاری برای آن ها صورت پذیرد، ابراز کرد: وعده ها دیگر به مردم امید نمی دهد مردم تنها زمانی امیدوار می شوند که کار برای آن ها صورت گرفته باشد و از محل اعتبارات به منطقه آن ها تخصیص داده شود.

ایری دانشگاه های علوم پزشکی را بهترین نهاد برای پیگیری بر اجرا شدن مصوبات ستاد ملی کرونا دانست و عنوان کرد: در کنار بحث های نظارتی در موضوع رعایت پروتکل ها باید فرهنگ سازی لازم صورت بگیرد و ابزار لازم را در اختیار داشته باشیم.

نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: گفته می شود دانش آموزان می توانند برای جلوگیری از تجمع در فضای مجازی از آموزش استفاده کنند اما زمانی که اینترنت یا بسترهای دیگر جواب نمی دهد مجبور هستند به مدرسه مراجعه کنند.

وی گفت: ما نمی توانیم بگوییم مردم باید این کار را بکنند یا نکنند و بسترهای لازم را در اختیار آن ها قرار ندهیم چرا که گاهی عدم دسترسی به امکانات باعث تجمع یا عدم رعایت پروتکل ها می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1655660
ارسال نظر
نظرات