شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 14:44 منتشر شده در مورخ: 1399/07/19 شناسه خبر: 1655704
نماینده بوشهر تاکید کرد؛

برخورد با روسای دانشگاه در صورت اعمال فشار علیه اساتید انقلابی

برخورد با روسای دانشگاه در صورت اعمال فشار علیه اساتید انقلابی
جمیری گفت: اساتید بسیجی در کنار روحیه‌ انقلابی و جهادی، روحیه علمی و پژوهشی خود را نیز تقوییت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه، دیلم در مجلس شورای اسلامی شامگاه دیروز در جمع اساتید بسیجی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر، گفت: اساتید بسیجی باید مثل شهید چمران تقوا و تخصص‌های بسیار بالا داشته باشند و در همه امور انقلاب اسلامی از آنها استفاده شود.

رییس مجمع نمایندگان استان بوشهر اظهار کرد: از هیج فرد بسیجی و انقلابی پذیرفته نییست، که بگوید از ترس حذف شدن و یا از دست دادن موقعیت خود نمی توانم وظایفم را انجام دهم.

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انقلابی گری هزینه دارد و باید هزینه هایش را بپردازیم، یک بسیجی موفق هر چه دارد را باید در طبق اخلاص بگذارد و در اختیار انقلاب قرار دهد.

جمیری افزود: اساتید بسیجی باید با روحیه‌ انقلابی و جهادی که دارد روحیه علمی و پژوهشی خود نیز تقوییت کند. رییس دانشگاهی بخواهد علیه نیروهای انقلاب فشاری را اعمال کند از این موضوع نخواهم گذشت و قطعا برخورد می‌شود.

وی عنوان کرد: در بعضی از دانشگاههای استان میدان برای نیروهای انقلابی تنگ شده است، اما نظام برای ما از همه چیز مهمتر است.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشنان کرد: رهبر انقلاب مجلس کنونی را یکی از انقلابی ترین مجالس خواندند که ان شالله امیدوارم خداوند کمک کند بتوانیم انقلابی عمل کنیم.

جمیری با اشاره به مشکلات معیشتی مردم گفت: در برخورد با مشکلات و معضلات کشور مشکل قانون نداریم، بلکه مشکل برنامه ریزی وجود دارد که این هم کار مجلس نیست و دولت باید اقدامات لازم انجام دهد.

رییس مجمع نمایندگان استان بوشهر تصریح کرد: در این مدت کوتاه باقی مانده از عمر دولت، مجلس وظیفه دارد دولت را کنترل و مهار کند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1655704
ارسال نظر
نظرات