شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:47 منتشر شده در مورخ: 1399/07/19 شناسه خبر: 1655727

وضعیت نامناسب میدان عشایر، جان اردلی‌ها را به لب رساند

وضعیت نامناسب میدان عشایر، جان اردلی‌ها را به لب رساند
وضعیت نامناسب میدان عشایر شهر اردل داد مردم شهر اردل و خصوصا عشایر را در آورده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ برای تردد از کوچه ها و برخی خیابان اصلی شهر اردل با وسیله نقلیه باید به صورت مارپیچ حرکت کرد چرا که تعداد چاله ها و حفره های ایجاد شده بر روی آسفالت خیابان ها به حدی زیاد است که نمی توان مسیری را بدون دغدغه و مستقیم طی کرد.

آسفالت نامناسب خیابان ها جلوبندی ماشین هایمان را خراب کرده است

رضا سلیمانی یکی از تاکسی داران با سابقه شهر اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز اظهار کرد: مجبوریم هر ماه برای تعمیر جلوبندی ماشین‌هایمان به تعمیرگاه برویم؛ علت آن هم آسفالت نامناسب خیابان‌ها و کوچه‌ها است.

سلیمانی افزود:آسفالت میدان عشایر شهر اردل  فرسوده و پر از پستی و بلندی شده و نیاز به روکش کامل دارد که چند باری از طریق کانال هفت چشمه هم مطرح شد اما کسی جوابگوی مردم و رانندگان نیست.

6500 تن آسفالت صرف معابر اصلی و فرعی شهر اردل شده است

صفرعلی نصیری شهردار شهر اردل در جواب مطالبه به حق شهروندان  در خصوص آسفالت خیابان  ضمن عذرخواهی از مردم خوب اردل بابت ایجاد مشکل در تردد میدان عشایر و خیابان شهرداری گفت: شهرداری در سال جاری اقدام به آسفالت معابر فرعی و اصلی شهر با حجمی بالغ بر 6500تن آسفالت کرده است.

نصیری عنوان کرد: طبق برنامه آسفالت خیابان شهرداری مقدمه آسفالت تعدادی از معابر فرعی بافت قدیم شهر بوده است که متاسفانه در حین اجرای آسفالت خیابان شهرداری ،کارخانه آسفالت خراب شد و تا رفع مشکل آن ،پیمانکار پخش آسفالت ماشین آلات خود را به منطقه گردنه چری انتقال داد .

نصیری افزود:هم اکنون کارخانه آسفالت آماده تولید است و به محض اینکه پیمانکار ماشین آلات خود را به شهر انتقال دهد نسبت به آسفالت مابقی خیابان شهرداری و میدان عشایر و برنامه سال 99 اقدام می شود .

سوال اینجاست که چاله چوله‌های معابر اردل کی باید ترمیم شود؟! این سوال مشترک تمامی شهروندانی است که از وجود این معضل‌ ابراز نارضایتی کرده و از شهرداری این شهر درخواست پیگیری این مشکل را داشتند.

امید است با توجه مسئولین مربوطه به زودی شاهد رفع این مشکل در شهر اردل باشیم.

انتظار است مسئولین  شهرداری حداقل مشکلات آسفالت خیابانها را حل کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1655727
ارسال نظر
نظرات