شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 22:57 منتشر شده در مورخ: 1399/07/19 شناسه خبر: 1655946
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

فشارهای امروز دشمنان به دلیل بی کفایتی برخی مسئولان است

فشارهای امروز دشمنان به دلیل بی کفایتی برخی مسئولان است
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این که کسی مسئولیت را می پذیرد باید وظیفه خود را کامل انجام دهد، گفت:امروز به دلیل بی کفایتی برخی مسئولان شاهد ظهور و بروز بیشتر فشارها بر مردم هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت الاسلام مجتبی ذوالنور امروز در آئین برگزاری چهارمین مرحله رزمایش بزرگ مؤاسات و همدلی اداره کل اوقاف استان قم با عنوان شمیم حسینی، از تلاش های اوقاف و مردم برای کمک به نیازمندان تشکر و اظهار داشت:  از مردم خواهش می کنیم فواصل اجتماعی و نکات دیگر بهداشتی را برای حفظ سلامت خود رعایت کند.
وی ادامه داد: امروز مردم با سه مشکل اصلی تحریم، کرونا و ناکارآمدی برخی مسئولان روبرو هستند ، امروز دشمن حتی غذا و داروی مردم را تحت فشار قرار داده است.
نماینده مردم قم در مجلس گفت: توطئه دشمنان ملت ایران در طول چهار دهه همواره با هوشیاری مردم ناکام مانده بود اما امروز به دلیل بی کفایتی برخی مسئولان شاهد ظهور و بروز بیشتر فشارها بر مردم هستیم.
وی اضافه کرد: روزانه به اندازه ظرفیت یک هواپیما در اثر بیماری کرونا تلفات می دهیم،در این شرایط سخت هم باید جان خود را نجات دهیم و هم به فکر جان دیگران باشیم؛ اگر کسی با بی توجهی موجب آسیب به دیگران شود، دچار ضمان شرعی خواهد شد.
حجت الاسلام ذوالنور با بیان اینکه اساساً هیچ مشکل بدون راه‌حلی وجود ندارد، گفت: وقتی کسی مسئولیتی را می‌پذیرد باید وظیفه خود را به طور کامل و درست انجام دهد اما برخی از مسؤولان حاضر نیستند خود را برای حل مشکل مردم به خطر بیندازند.

وی اضافه کرد: با تشکیل مجلس جدید و روحیه جهادی یقینا مشکلات کشور حل خواهد شد و آینده درخشان و روشن در انتظار ملت ایران است.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1655946
ارسال نظر
نظرات