شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 19:16 منتشر شده در مورخ: 1399/07/20 شناسه خبر: 1656122
تذکرات اعضای شورا در جلسه شورای شهر تبریز؛

هشدار به اهانت‌کنندگانِ ائمه جمعه/ پل توانیر تبریز اشکالات متعدد دارد

هشدار به اهانت‌کنندگانِ ائمه جمعه/ پل توانیر تبریز اشکالات متعدد دارد
اعضای شورای شهر تبریز در جلسه علنی امروز به تذکراتی در خصوص پروژه‌های عمرانی، دیرکرد پرداخت حقوق کارگران و وضعیت اتوبان کسایی پرداختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج،  محمدحسن اسوتچی ظهر امروز در جلسه شورای شهر تبریز در تذکراتی خطاب به شهرداری تبریز اظهار داشت: وضعیت پرداخت حقوق کارگران فضای سبز و عینالی به کجا رسیده است؟ پیام‌های کارگران و اعضای شورا برای پرداخت حقوق به دست شما می‌رشد پس توجیهتان برای عدم پرداخت‌ها چیست؟

وی با بیان اینکه تا به امروز حقوق چهار شرکت پرداخت نشده است، گفت: حقوق کارگران باید مانند حقوق مدیران شهرداری و اعضای شورا به موقع پرداخت شود اما حالا بعد از گذشت بیست روز هنوز حقوق‌ها پرداخت نشده است!

وضعیت نامناسب در اتوبان کسایی

محرم محمدزاده هم در تذکری به شهرداری در خصوص دریافت هزینه بلیط در اتوبوس‌ها عنوان کرد: از سربازها در بی آرتی کرایه دریافت می‌کنند، در کجای دنیا از سرباز کرایه می‌گیرند؟ این کارها خجالت دارد و باید رویه دریافت کرایه در ناوگان حمل‌ونقل عمومی از سربازان متوقف شود.

وی با اشاره به وضعیت نامناسب اتوبان کسایی تبریز تصریح کرد: اتوبان کسایی تبدیل به قتلگاه شده و یک نفر هم در این شهر و شهرداری پیدا نمی‌شود که علل تصادفات را پیگیری کند.

عضو شورای شهر تبریز با بیان اینکه باید صدای همه مردم و کارگران باشیم، گفت: کارخانه‌ای شش ماه است که حقوق کارگرانش را پرداخت نکرده است، اعضای شورا چرا از این کارگران دفاع نمی‌کنند؟ اینها همه به ما رای داده‌اند.

هشدار به اهانت کنندگان به ائمه جمعه

وی در پایان در خصوص موضع اخیر ائمه جمعه شمالغرب درباره قره باغ هم یادآور شد: اخیرا در این موضوع به ائمه جمعه ما بی احترامی کردند و من به این افراد هشدار می‌دهم که بار اول و آخرتان باشد که چنین حرف‌هایی را می‌زنید.

اشکالات متعدد در پل توانیر

در آخرین تذکر فریدون بابایی‌اقدم با اشاره به وضعیت بحرانی کرونا در استان و تبریز اظهار داشت: توان پرسنل درمان فروکش کرده و وضعیت جامعه بحرانی است. باید فکری به حال رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جامعه کرد تا وضعیت حادتر از این نشده و کادر درمان ما توانشان از دست نرود.

وی در خصوص وضعیت مسجد مقبره و پل توانیر خاطرنشان کرد: کف سازی مسجد مقبره شروع شده است. درباره پل توانیر هم چندین بار تذکر داده‌ام که این پروژه دارای اشکالات زیادی است.

 

https://www.dana.ir/1656122
ارسال نظر
نظرات