شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:41 منتشر شده در مورخ: 1399/07/20 شناسه خبر: 1656167
رییس اداره تنظیم بازار سازمان صمت خراسان شمالی خبر داد؛

۱۲۴۰ تن کالای تنظیم بازار در استان توزیع می شود

۱۲۴۰ تن کالای تنظیم بازار در استان توزیع می شود
حسن وحیدی گفت: یک هزار و 240 تن کالای اساسی تنظیم بازار به زودی در بازارهای استان توزیع می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وحیدی، رییس اداره تنظیم بازار سازمان صمت خراسان شمالی در گفت و گو با عصر اترک اظهار کرد: هر سال کالاهای اساسی محرم و صفر برای هیات ها و برگزاری مراسم توزیع می شدند که امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و برگزار نشدن مراسم های مذهبی در این دو ماه، در نظر گرفته شد تا این کالاها پس از دریافت مجوز برای عرضه عمومی در بازار توزیع شوند.

وحیدی گفت: اقلام برنج، روغن، شکر، مرغ منجمد و گوشت قرمز از جمله کالاهای اساسی هستند که از محل سهمیه محرم و صفر پس از دریافت مجوز در بازار استان توزیع می شوند.

وی گفت: تا به حال حاضر، از این محل  30 تن سهمیه گوشت قرمز توزیع شده است.

وی افزود: بخشی از این سهمیه گوشت قرمز در اختیار هیات های مذهبی استان برای توزیع میان خانواده های نیازمند همچنین بخشی دیگر از این سهمیه در اختیار فروشگاه های زنجیره ای استان برای عرضه عمومی قرار گرفتند و توزیع شدند.

رییس اداره تنظیم بازار سازمان صمت خراسان شمالی با بیان این که بازار نیاز شدید به برنج دارد، بیان کرد: حدود 400 تن برنج هندی در اختیار استان قرار گرفته که مقرر شده است این قلم کالای اساسی با نرخ 14 هزار و 500 تومان در انبار تحویل و با احتساب 10 درصد سود توسط اصناف در بازار توزیع شود.

وحیدی همچنین خاطر نشان کرد: به زودی 346 تن روغن، 400 تن برنج، 346 تن شکر و 150 تن مرغ منجمد نیز از طریق واحدهای صنفی دارای پروانه کسب و بدون پیشینه تخلف در استان توزیع خواهند شد.

انتهای پیام/قهرمانی

 

https://www.dana.ir/1656167
ارسال نظر
نظرات