شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 11:05 منتشر شده در مورخ: 1399/07/21 شناسه خبر: 1656411
نماینده دشتستان:

دولت، کمک‌های مقام معظم رهبری برای بحران کرونا را به بیراهه برد

دولت، کمک‌های مقام معظم رهبری برای بحران کرونا را به بیراهه برد
رضایی گفت: وزیر دولت اعلام می‌کند از مبلغ یک میلیارد یورو برای کرونا، 20درصد بیشتر به حساب وزارت بهداشت واریز نشده است. این اقدام نشان می‌دهد دولت نه تنها کمک شاخصی برای ربع بیماری کرونا نداشته است، بلکه کمک‌های که با تدبیر مقام معظم رهبری انجام شده است، به سمت انحراف کشیده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با سپاس، با اشاره به برداشت یک میلیارد یورو از صندوق توسعه ملی جهت کمک به وضعیت کرونا و واریز ۲۰درصد آن به وزارت بهداشت، اظهار کرد: واریز ۲۰درصد از منابع مالی تعیین شده جهت بیماری کرونا توسط دولت، نشان می‌دهد دولت پایند به قانون نیست و هیچ اراده‌ای برای مهار بحران کرونا در داخل کشور ندارد. دولت سعی دارد به واسطه موضوع کرونا به برخی اهداف خود برسد.

نماینده مردم دشتستان گفت: وزیر دولت اعلام می‌کند از مبلغ یک میلیارد یورو برای کرونا، ۲۰درصد بیشتر به حساب وزارت بهداشت واریز نشده است. این اقدام نشان می‌دهد دولت نه تنها کمک شاخصی برای ربع بیماری کرونا نداشته است، بلکه کمک‌های که با تدبیر مقام معظم رهبری انجام شده است، به سمت انحراف کشیده شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی افزود: پیگیری این موضوع در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار خواهد گرفت مبلغ وصولی در مسیر اصلی خود هزینه شود.

وی با بیان اینکه قانون شکنی یک رویه در دولت است، اذعان کرد: براساس گزارش دیوان محاسبات تاکنون دولت بیش از ۷۰ درصد انحراف بودجه داشته است و قانون شکنی‌ها در حال تکرار است.

رضایی ابراز کرد: هنوز  تکلیف ثروت ملت که در دست رییس جمهور است مشخص نشده است. از دولت می‌خواهیم با شفافیت به مردم و رهبر معظم انقلاب اعلام کند بودجه کشور کجا هزینه شده است.

نماینده مردم دشتستان اذعان کرد: دولت اگر اقدامی جهت مقابله با ویروس کرونا انجام داده است شفاف بیان کند و رسما اعلام کند مبلغی که از طرف مقام معظم رهبری برای مقابله با کرونا اختصاص داده، کجا هزینه شده است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1656411
ارسال نظر
نظرات