شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:32 منتشر شده در مورخ: 1399/07/21 شناسه خبر: 1656452
استاندار سمنان:

وضع استان سمنان به لحاظ شیوع کرونا همچنان قرمز و نگران کننده است/ تشدید نظارت‌ها و سخت‌گیری‌ها در استان سمنان اعمال می‌شود

وضع استان سمنان به لحاظ شیوع کرونا همچنان قرمز و نگران کننده است/ تشدید نظارت‌ها و سخت‌گیری‌ها در استان سمنان اعمال می‌شود
آشناگر گفت: میزان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی مردم استان سمنان از میانگین کشوری بالاتر است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، علیرضا آشناگر در حاشیه برگزاری چهلمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار داشت: استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری‌های اجتماعی از مهم‌ترین ملزوماتی است که همگان باید در شرایط بد و‌نگران کننده شیوع کرونا به آن توجه کنند.

وی گفت: افرادی که نسبت به این ملزومات بی‌توجهی کنند؛ جریمه می‌شوند.

تشدید نظارت‌ها و سخت‌گیری‌ها در استان سمنان اعمال می‌شود

استاندار سمنان بیان کرد: تشدید نظارت‌ها و سخت‌گیری‌ها و وضع جرایم نقدی نه تنها در استان سمنان بلکه در دیگر استان‌های کشور نیز عملی می‌شود و در دستور کار ستادهای استانی مقابله با کرونا است.

آشناگر گفت: در حال حاضر برای افراد ساکن در تهران افرادی که از ماسک استفاده نکنند و فاصله اجتماعی را رعایت نکنند مجبور به پرداخت جریمه نقدی از 500 هزار ریال تا 10 میلیون ریال خواهند بود و اگر شرایط کنونی پایتخت در دیگر استان‌ها نیز ادامه یابد؛ اخذ این جرایم از متخلفان در دیگر استان‌ها نیز اجباری و الزامی می‌شود.

استاندار سمنان بیان کرد: مردم باید با توجه به این شرایط و انتقال بسیار سریع بیماری از فردی به فرد دیگر از سفر رفتن و یا حضور در آیین روز شهادت امام رضا (ع) خودداری کنند.

آشناگر گفت: میزان ابتلا به کرونا در افراد سالمند و دارای بیماری زمینه‌ای بسیار بالاست و باید از سلامت این افراد مراقبت بیشتری صورت گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1656452
ارسال نظر
نظرات