شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 10:51 منتشر شده در مورخ: 1399/07/22 شناسه خبر: 1656821
در شرایط نامطمئن تصمیم می‌گیریم؛

مهدی: تاریخ دقیقی برای دربی تهران مشخص نشده/ برنامه‌ها را به‌شکل مقطعی و کوتاه‌مدت بیان می‌کنیم

مهدی: تاریخ دقیقی برای دربی تهران مشخص نشده/ برنامه‌ها را به‌شکل مقطعی و کوتاه‌مدت بیان می‌کنیم
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: با توجه اینکه وضعیت شیوع ویروس قابل پیش بینی نیستف به صورت مقطعی و در هفته های کوتاه مدت برنامه قطعی مان را اعلام می کنیم که تیم ها بابت هزینه سفر و تهیه و تدارک دچار چالش هزینه بیشتر از این نشوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص قرعه کشی بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: با توجه به شرایط کشور به واسطه شیوع ویروس کرونا در شرایط تصمیم گیری با اطمینان کامل نیستیم. یک زمان ما تصمیم گیری در شرایط عدم اطمینان را داریم. اکنون به واسطه چالش های بیرونی که بحث شیوع ویروس کرونا عمده ترین آن است، همچنین بحث وارونگی هوا در چنین شرایطی هستیم. این موارد در برنامه ما اثر می گذارد.  

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه لیگ گذشته دیر تمام شد، این لیگ با تأخیر شروع می شود. ما باید حتماً این لیگ را به موقع تمام کنیم. با توجه به اینکه سال آینده، سال جام جهانی است، اگر نتوانیم سال آینده لیگ مان را به موقع شروع کنیم به موقع تمام نمی شود و آن سال برای ما مهمتر از هر چیزی است؛ چراکه انشالله باید ملی پوشانمان را هر چه سریعتر راهی رقابت های جام جهانی کنیم.
 
مهدی تأکید کرد: با استراحتی که بین رقابتها درنظر می گیریم، سعی می کنیم حداقل فشار و تنش را روی تیم ها بگذاریم. به صورتی برنامه ریزی‌مان را مقطعی انجام می دهیم که از زمان نهایت بهره برداری را کنیم و آن را به فضای استراحت تیم ها منتقل کنیم. امیدوارم که در این زمینه موفق عمل کنیم.
 
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ که با رادیو ورزش گفتگو می‌کرد، افزود: برنامه مان را در قالب کلان چیده ایم؛ اما با توجه اینکه وضعیت شیوع ویروس قابل پیش بینی نیست؛ به صورت مقطعی و در هفته های کوتاه مدت برنامه قطعی مان را اعلام می کنیم که احیاناً‌ تیم ها بابت هزینه سفر و تهیه و تدارک دچار چالش هزینه بیشتر از این نشوند.
 
وی در پاسخ به این سوال که زمان برگزاری شهرآورد پایتخت را چطور پیش بینی می کنید، بیان کرد: ما تمامی روزهای بین المللی از جمله فینال لیگ قهرمانان را در برنامه مان لحاظ کرده ایم و حداکثر تلاشمان این است که تیم ها با استارت منطقی وارد رقابت‌ها شوند. اکنون نمی توانم تاریخ دقیقی برای برگزاری شهرآورد اعلام کنم. سعی می کنیم هر 3 هفته یا 4 هفته یکبار برنامه را اعلام کنیم که تیم ها برنامه ریزی لازم را داشته باشند.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1656821
ارسال نظر
نظرات