شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:36 منتشر شده در مورخ: 1399/07/22 شناسه خبر: 1656972
خبر خوب از شهردار تبریز؛

حقوق کارگران در اولویت قرار گرفت/ پیگیری‌های عضو شورای تبریز جواب داد

حقوق کارگران در اولویت قرار گرفت/ پیگیری‌های عضو شورای تبریز جواب داد
شهردار تبریز در نامه‌ای دستور داد که از این به بعد ابتدا حقوق کارگران و سپس حقوق کارکنان رسمی و مدیران پرداخت شود و در غیر این صورت با متخلفان برخورد خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، ایرج شهین‌باهر در نامه‌ای به معاونین شهردار، شهرداران مناطق و مدیران عامل سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه دستور داد که پرداخت حقوق و مزایای کارگران و کارکنان در اولویت و پیش از پرداخت حقوق مدیران قرار گیرد. شهین‌باهر در نامه خود با تاکید بر پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و کارگران مجموعه شهرداری در زمان مقرر نوشت: 

بدیهی است هریک از واحدها که موفق به پرداخت حقوق کامل کارکنان و کارگران شرکت‌های طرف قرارداد نباشند مجاز به پرداخت حقوق و مزایای مدیران نخواهد بود. در این نامه همچنین اولویت پرداخت حقوق به ترتیب زیر آورده شده است:

حقوق و مزایای کارگران شاغل در بخش تنظیف

حقوق و مزایای کارگران شاغل در بخش فضای سبز

کارکرد خودروهای استیجاری

حقوق و مزایای کارکنان شرکت طرف قرارداد(همشهری)

حقوق و مزایای کارکنان قراردادهای کار معین

حقوق و مزایای کارکنان رسمی و بیمه‌ای

در این نامه همچنین آورده شده که نظارت بر ضمن اجرای این دستورالعمل با ادارات کل حراست و حسابرسی بوده و در صورت گزارش تخلف هر مجموعه برخورد جدی و اداری صورت خواهد گرفت.

گفتنی است؛ در ماه‌های گذشته برخی از اعضای شورا از جمله محمدحسن اسوتچی پیگیر تاخیر در پرداخت حقوق کارگران بوده و درخواست داشتند که ابتدا حقوق کارگران و سپس مدیران پرداخت شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1656972
ارسال نظر
نظرات