شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:56 منتشر شده در مورخ: 1399/07/22 شناسه خبر: 1656988
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان زنجان:

کلاس‌های درس برای مناطق فاقد پوشش اینترنت حضوری می‌شود

کلاس‌های درس برای مناطق فاقد پوشش اینترنت حضوری می‌شود
صیاد سلامی، معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان زنجان گفت: در صورت اخذ مجوز از ستاد ملی کرونا، کلاس‌های درس برای مناطق فاقد پوشش اینترنت حضوری می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صیاد سلامی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا;  اظهار داشت: با توجه به امکان دسترسی بخشی از دانش‌آموزان استان زنجان به اینترنت و شبکه شاد، نامه‌ای به وزارتخانه آموزش و پرورش ارسال شده است تا مصوبه لازم از ستاد کرونا برای برگزاری حضوری کلاس‌های درس اخذ شود.

 
وی ادامه داد: در صورت برگزاری حضوری کلاس‌‌های درس، دانش‌‌آموزان به صورت گروه‌بندی شده و با رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در مدرسه حضور می‌یابند.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: در حال حاضر برگزاری کلاس‌های درس امکانپذیر نیست اما در صورت ارائه مجوز، این موضوع محقق می‌شود.
 
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه برگزاری کلاس‌های درس به صورت حضوری درخواست عده‌ای از اولیا است، افزود: 346 مدرسه زنجان فاقد اینترنت هستند.
 
سلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر 79 درصد دانش‌آموزان استان زنجان در شبکه شاد حضور دارند، افزود: حدود 6 درصد نیز به صورت اضافه شده از شبکه شاد بهره‌مند می‌شوند.
 
وی گفت: با توجه به گزارش‌های ارائه شده حدود 85 درصد دانش‌‌آموزان در مجموع در شبکه شاد حضور داشته و از کلاس‌های آنلاین برخوردار هستند.
 
این مسئول افزود: در صورت ادامه این وضعیت، مطالب درسی در قالب درسنامه به دانش‌آموزان فاقد اینترنت ارائه می‌شود تا از بقیه دانش‌آموزان عقب نمانند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1656988
ارسال نظر
نظرات