شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:37 منتشر شده در مورخ: 1399/07/22 شناسه خبر: 1657038
مدیرعامل صندوق امداد ولایت استان قزوبن خبرداد؛

پرداخت بیش از شش میلیارد تومان تسهیلات به نیازمندان قزوینی

پرداخت بیش از شش میلیارد تومان تسهیلات به نیازمندان قزوینی
امیر خوش نیت، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان قزوین گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری بیش از شش میلیارد تومان تسهیلات به هزار و ۶۸ نیازمند پرداخت شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ امیر خوش نیت امروز در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) به دنبال ارتقای خدمات خود به محرومان است و صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با همین دیدگاه تأسیس شده است.

وی ادامه داد: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت ایجاد شد تا در کنار استفاده از خدمات بانک‌ها، بخشی از تسهیلات از طریق این صندوق و با فرآیند آسان‌تر و به دور از بروکراسی معمول اداری موجود در بانک‌ها، پرداخت شود.

مدیرعامل صندوق امداد ولایت استان قزوین گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری بیش از شش میلیارد تومان تسهیلات به هزار و 68 نیازمند پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: تاکنون پنج میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات کارگشایی به 969 نیازمند، یک میلیارد و 165 میلیون تومان تسهیلات اشتغال به 66 نیازمند و بیش از 310 میلیون تومان تسهیلات ودیعه مسکن به 33 نیازمند پرداخت شده است.

خوش نیت عنوان کرد: صندوق امداد ولایت رویکرد خود را بر حمایت مستمر و پرقوت از نیازمندان قرار داده است و در این میان آماده‌ایم تا برای افراد خیر و علاقمند به کار خیر، معادل سپرده شان در این صندوق، به نیازمندان معرفی شده از سوی این بزرگواران، تسهیلات پرداخت کنیم.

وی اعلام کرد: تسهیلات پرداختی صندوق قرض الحسنه امداد ولایت فاقد هرگونه بهره و یا سود بانکی و حتی کارمزد است بنابراین می‌توانیم این ادعا را داشته باشیم که در میان مراکز دارای مجوز از سوی بانک مرکزی تنها صندوقی هستیم که تسهیلات قرض الحسنه واقعی را پرداخت می‌کنیم.

مدیرعامل صندوق امداد ولایت استان قزوین یادآور شد: این صندوق با داشتن مجوز از بانک مرکزی، از پشتیبانی بانک ملی ایران بهره‌مند بوده و با بانک‌های مختلف در ارتباط است و همکاری تنگاتنگی با بانک قرض الحسنه مهر ایران دارد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1657038
ارسال نظر
نظرات