شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 23:43 منتشر شده در مورخ: 1399/07/22 شناسه خبر: 1657119

توضیحات توانگر درباره حواشی سفر نمایندگان به مشهد مقدس

توضیحات توانگر درباره حواشی سفر نمایندگان به مشهد مقدس
نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم در خصوص حواشی که برای سفر نمایندگان به مشهد ایجاد شده بود، توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجتبی توانگر  نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم در خصوص حواشی که برای سفر نمایندگان به مشهد ایجاد شده بود در رشته توئیتی نوشت: 

سفر بنده و تعدادی ازنمایندگان به حاشیه شهرمشهد در ادامه سفر به مناطق محروم(پیگیری آب غیزانیه، آبرسانی گرمسیری ایلام و...) انجام گرفت.ما خود را نماینده همه مردم عزیز ایران می‌دانیم و تلاش می‌کنیم همه ظرفیت‌های مجلس را در کنار نمایندگان بومی برای حل مشکلات مردم به کار گیریم.
 
در این سفر خانواده را همراه خود بردیم و از ابتدا، هم نمایندگان و هم رییس فراکسیون محرومیت‌زدایی تاکید داشتند که هزینه همراهان برعهده خودمان است. این را مقایسه کنید با آنچه پروژه‌بگیران در حال بازنمایی بودند.
برخلاف دوره‌های قبل که برخی نمایندگان در هتل درویشی، الماس، آرمان و.. اقامت داشتند محل اقامت بنده و همراهان هتل نبود بلکه در مهمانسرایی(که محل اقامت اساتید و دانشگاهیان است) ساکن بودیم که آدرس محل اقامت روشن است.
 
افرادی که مدعی این افشاگری هستند این‌بار به کاهدان زدند و مدعیانی هستند که هیچ سند مالی جز جوسازی رسانه‌ای نداشتند و یکی‌شان هم متاسفانه به دنبال باج گیری بود که موضوع را از طریق نهادهای ذیربط پیگیری خواهم کرد.
 
به لطف خدا با هم‌فکری نمایندگان با نهادهای اجرایی مشهد، آستان قدس و.. دستاوردهای خوبی از این سفر داشتیم از جمله ایجاد یک پارک ۵هزار متری تفریحی آموزشی در محروم‌ترین منطقه مشهد، ایجاد منطقه‌ای برای اسکان مردم محروم حاشیه و...
 
‏زمین‌های بسیاری درحاشیه شهر در اختیار آستان قدس است.طی تفاهم‌نامه‌ای که باآستان قدس رضوی صورت گرفته بخشی از این زمین‌ها به منظور رفاه وافزایش سطح کیفیت اجتماعی زندگی دراختیار شهروندان قرار می‌گیرد. ان‌شاءالله باهمراهی مردم وگروه‌های جهادی و باقوت این مسیر را ادامه خواهیم داد.
 
انتهای پیام/
 
https://www.dana.ir/1657119
ارسال نظر
نظرات