شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 01:27 منتشر شده در مورخ: 1399/07/23 شناسه خبر: 1657126
شوک شبانه هافبک عراقی خداحافظی بشار از پرسپولیس

رسن: جدایی از پرسپولیس تصمیم خودم است/ از من دلگیر نباشید

رسن: جدایی از پرسپولیس تصمیم خودم است/ از من دلگیر نباشید
هافبک عراقی پرسپولیس با انتشار یک متن جدایی خود از این تیم را اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بشار رسن که روز گذشته با حضور در باشگاه پرسپولیس از دریافت مطالبات خود از این باشگاه اعلام رضایت کرده و البته تصمیم گیری خود درباره پیشنهاد تیم قطری را به جلسه امروزش با افشین پیروانی و یحیی گل محمدی منوط کرده بود، لحظاتی قبل در اقدامی ناگهانی و عجیب با انتشار یک استوری در  اینستاگرام خود از پرسپولیس خداحافظی کرد!

متن این استوری به شرح ذیل است:
«هواداران عزیز، شما عشق من و همیشه در قلب من بودید و خواهید بود، شما می دونید که من ۳ سال بدون حقوق یا با حقوق، با مصدومیت و حتی ۱ هفته بعد از فوت عزیزترینم (مادرم) آمدم فقط به عشق شما، همیشه با تمام قلبم برای شما تلاش کردم و شما منو بشار رسن کردید، بازی در تیم بزرگ پرسپولیس بزرگ ترین افتخار من بود و هست و من خیلی خوشحالم بودم در کنار شما، ولی الان من خیلی مشکلات بزرگ خانوادگی و شخصی دارم که پنجشنبه شب در لایو اینستاگرام به شما میگم. باشگاه به تعهداتش عمل کرده و راضی به جدایی من نیست و این فقط تصمیم شخصی خودم هست، من خانواده بزرگ و پرجمعیت دارم که الان به من نیاز دارن و من می‌دونم شما می‌تونید درک کنید و از من دلگیر نباشید برای جدایی، لطفا کسی را مقصر این جریان ندونید چراکه من شخصا تصمیم گرفتم. دوستتان دارم همیشه».
 
این هافبک عراقی در پست خود تعدادی از پرسپولیسی‌ها از جمله کریم باقری، سیدجلال حسینی، یحیی گل محمدی، احمد نوراللهی، افشین پیروانی و باشگاه پرسپولیس را منشن کرده است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1657126
ارسال نظر
نظرات