شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 09:42 منتشر شده در مورخ: 1399/07/23 شناسه خبر: 1657176
استاندار اردبیل:

ساخت بزرگترین کارخانه تولید کننده MDF کشور در نمین/600 فرصت شغلی جدید ایجاد می شود

ساخت بزرگترین کارخانه تولید کننده MDF کشور در نمین/600 فرصت شغلی جدید ایجاد می شود
استاندار اردبیل از ساخت و تکمیل بزرگترین کارخانه تولید کننده MDF در مجموعه صنعتی آرتا واقع در شهرستان نمین خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سبلان‌ما، اکبر بهنام جو صبح امروز در جریان بازدید از گروه صنعتی آرتا نمین، اظهار داشت: این گروه صنعتی یکی از موفق ترین مجموعه های صنعتی و بخش خصوصی است که سالانه یک کارخانه به تعداد کارخانه های خود اضافه می کند.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۰۰۰میلیارد تومان برای احداث واحد تولیدی MDF هزینه می شود، افزود: خط تولید این واحد بزرگ خریداری شده و تا پایان سال جاری با اشتغال زایی ۶۰۰ نفر از جوانان بومی منطقه افتتاح می شود.

استاندار اردبیل گفت: در حال حاضر این مجموعه با ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است و زیرساخت های لازم توسط دستگاه های اجرایی تا زمان راه اندازی کارخانه تامین می شود.

بهنام جو تصریح کرد: ظرفیت تولید در این واحد روزانه بیش از۱۵۰۰ متر مکعب MDF است که علاوه بر تامین ۳۰درصد نیاز داخلی، در بحث صادرات و ارز آوری نیز نقش اساسی در اقتصاد و تولید ثروت برای کشور ایفا می کند.

وی بیان کرد: دستگاه های خدمات رسان برای تامین نیازهای زیرساختی که بر عهده دولت است از جمله گاز، برق و آب با جدیت کارخودشان را دنبال می کنند و پست۶۳ را شرکت برق در این مجموعه کار کرده و برای بهره برداری آماده می شود.

استاندار اردبیل با اشاره به موفیقیت های این مجموعه، تصریح کرد: این شهرک خصوصی می تواند برای سایر بخش ها و سرمایه گذاران الگوی مناسبی جهت ایجاد اشتغال و تولید و صادرات باشد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1657176
ارسال نظر
نظرات