شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 10:34 منتشر شده در مورخ: 1399/07/23 شناسه خبر: 1657186

چالش قطعی آب و برق در قطب صنعتی گندمان

چالش قطعی آب و برق در قطب صنعتی گندمان
برخی از قطب صنعتی های استان چهارمحال و بختیاری از جمله شهر گندمان مشکل قطعی آب و برق را دارند که می طلبد شرکت شهرک های صنعتی نسبت به این مسئله اقدام لازم را انجام دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ برخی قطب صنعتی‌های استان چهارمحال و بختیاری با مشکل قطعی آب و برق مواجه هستند که می‌طلبد شرکت شهرک‌ها نسبت به این موضوع ورود پیدا کرده و این مشکل را حل کند چراکه زیرساخت ها باید فراهم شود تا کار رونق گیرد.

با مشکل قطعی آب و برق دست و پنجه نرم می‌کنیم

ربیعی یکی از کارکنان قطب صنعتی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: آب و برق قطب صنعتی گندمان قطعی دارد و همین امر موجب شده که کار ما با مشکل مواجه شود.

وی تصریح کرد: ما الان نزدیک به چند ماه آب نداریم و علی‌رغم اینکه جلساتی در این خصوص برگزار شده اما نتیجه ای در بر نداشته است.

ربیعی عنوان کرد: علاوه بر مشکل آب، مشکل قطعی برق هم داریم که تا کنون نه اداره برق و نه شرکت شهرک های صنعتی هیچ‌گونه پاسخ درستی به ما نداده اند.

وی از مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان درخواست داشت که هرچه سریعتر نسبت به مشکل قطعی آب و برق گندمان رسیدگی کند.

مشکل آب قطب صنعتی گندمان تا حدودی مرتفع شده است

حمیدرضا فلاح مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: به واسطه شرایط بارندگی و خشکسالی های اخیر، تامین آب چاه‌های ما هم مشکلاتی داشته است.

وی با اشاره به اینکه در شهرک صنعتی گندمان نیز مشکل کم آبی وجود داشته است تصریح کرد: برای قطب صنعتی گندمان مجوز حفر چاه جدید با دبی حدود 10 که به شبکه متصل شود گرفته شده و در حال حاضر این شبکه به شهرک صنعتی متصل است و مشکل تا حدودی مرتفع شده است.

فلاح با اشاره به اینکه ما با متقاضی شبکه، قراردادهایی جهت اجرای شبکه با 20 کیلو ولت تا پای زمین، بسته ایم تصریح کرد: شبکه سه فاز از طریق ترانس صورت می گیرد که به عهده خود متقاضی و جز انشعابات محسوب می شود و طرفین قرارداد با مراجعه با شرکت توزیع و پرداخت هزینه های انشعاب و ترانس نسبت به برقراری انشعاب اقدام می کنند.

وی  با اشاره به اینکه در شبکه گندمان کل شبکه اجرا شده است گفت: شبکه 20 کیلو ولت برق در قطب صنعتی گندمان کاملا اجرا شده است.


 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1657186
ارسال نظر
نظرات