شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:32 منتشر شده در مورخ: 1399/07/23 شناسه خبر: 1657254
مسئول عمران و حمل و نقل شهرداری گرمه خبر داد؛

برخورد قانونی با رانندگانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند

برخورد قانونی با رانندگانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند
ناصر محمودیان با بیان اینکه نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه حمل و نقل عمومی و تاکسی ها به صورت مکرر در حال انجام است، گفت: با رانندگان متخلف برخورد می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ناصر محمودیان، مسئول بخش عمرانی و حمل و نقل شهرداری گرمه در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: از شیوع کرونا تاکنون نظارت های تیم متشکل از شهرداری، شبکه بهداشت، اماکن و همچنین راهور به صورت مکرر انجام می شود و تذکر های رعایت کامل پروتکل های بهداشتی داده شده است.

وی ادامه داد: استفاده از پوشش جداکننده بین راننده و مسافران و ممنوعیت حمل و نقل بیش از سه مسافر، طبق مصوبه ستاد مقابله و پیشگیری از کرونا به رانندگان اعلام شده است.

محمودیان با بیان اینکه نظارت ها به صورت مکرر در حال انجام هستند، اضافه کرد: در بررسی های صورت گرفته نمایان شد که که رانندگان در بخش حمل و نقل عمومی و تاکسی ها به خوبی پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند و تمامی فضای تاکسی با هر ورود و خروج مسافر ضدعفونی می شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه با رانندگانی که برخلاف پروتکل های بهداشتی کرونا عمل کنند، برخورد خواهد شد، گفت: از رانندگان در نظارت های صورت گرفته تقاضا می شود نسبت به رعایت قوانین سختگیر باشند و از ارائه خدمت به مسافری که از ماسک استفاده نکرده است، خودداری کنند.

محمودیان با بیان اینکه پلیس راهور می تواند رانندگانی که از ماسک استفاده نکرده اند را جریمه و در صورت تکرار خودرو را توقیف کند، گفت: کرونا بیماری جدی است و از تمامی مردم تقاضا داریم در صورت مواجه با راننده ای که از ماسک استفاده نکرده و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کند با شماره 137 تماس بگیرند تا در جهت رفع مشکل مراجع نظارتی را در جریان بگذارند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1657254
ارسال نظر
نظرات