شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:02 منتشر شده در مورخ: 1399/07/23 شناسه خبر: 1657276
جانشین سپاه ناحیه زنجان:

مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در زنجان آغاز شد

مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در زنجان آغاز شد
محمد نجفی‌راد ، جانشین سپاه ناحیه زنجان گفت: مرحله سوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه از امروز برگزار می‌‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد نجفی‌راد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  موج رسا; اظهار داشت: مرحله سوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه همزمان با آخر ماه صفر در شهرستان زنجان اجرایی می‌‌شود.

 
وی با بیان اینکه توزیع بسته‌های معیشتی توسط حوزه‌های مقاومت بسیج در سطح شهر زنجان و در حوزه‌های روستایی در روستاها توزیع می‌شود، ادامه داد: ظرف یک هفته آینده بسته های معیشتی در اختیار نیازمندان قرار می‌‌گیرد.
 
این مسئول با اشاره به اینکه برنامه اصلی این مرحله از رزمایش امروز از ساعت 15 در سالن 9 دی سپاه ناحیه شهرستان زنجان رقم می‌خورد، ادامه داد: این بسته‌ها در بین نیازمندان شناسایی شده، توزیع می‌شود.
 
جانشین سپاه ناحیه زنجان از توزیع 54 هزار بسته معیشتی در سه مرحله این رزمایش خبرداد و گفت: در این مرحله نیز 4 هزار و 500 بسته معیشتی توزیع می‌‌شود اما این رزمایش تا آخر امسال مرحله به مرحله ادامه خواهد داشت.
 
 نجفی‌راد با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری برای برگزاری رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه، یادآور شد: این رزمایش جلوه‌های زیبایی از کمک‌‌های مومنانه را به تصویر کشید.
 
وی با بیان اینکه فرآیندی برای شناسایی نیازمندان واقعی پیش‌بینی و با همکاری پایگاه‌های مقاومت بسیج این شناسایی‌ها انجام شد، افزود: با توجه به شرایط امروزبه دلیل شیوع بیماری کرونا، گروه‌‌های جهادی پای کار آمده و در این رزمایش از همه توان استفاده می‌کنند.
 
این مسئول از توزیع 78 هزار و 930 بسته غذای گرم در این رزمایش در شهرستان زنجان خبرداد و گفت: 45 هزار و 69 بسته بهداشتی نیز در این مدت توزیع شده است.
 
جانشین سپاه ناحیه زنجان با اشاره به تولید یک میلیون و 453 هزار و 245 عدد ماسک در کارگاه‌های تولید ماسک شهرستان زنجان، یادآور شد: 18 هزار و 835 لباس ایزوله نیز در این مدت آماده سازی شده است.
 
نجفی راد از تولید 256 هزار و 198 جفت دستکش یکبار مصرف در شهرستان زنجان خبرداد و گفت: فعالیت‌های سپاه ناحیه شهرستان زنجان برای مقابله با ویروس کرونا ادامه دارد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1657276
ارسال نظر
نظرات