شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:56 منتشر شده در مورخ: 1399/07/23 شناسه خبر: 1657349
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری؛

نیروی انتظامی با تمام توان در خدمت مردم است/ نظم و امنیت چهارمحال و بختیاری از رتبه بالایی برخوردار است

نیروی انتظامی با تمام توان در خدمت مردم است/ نظم و امنیت چهارمحال و بختیاری از رتبه بالایی برخوردار است
منوچهر امان‌اللهی گفت: نظم و امنیت چهارمحال و بختیاری نسبت به میانگین کشوری از رتبه خوبی برخوردار است اما چالش و مشکلاتی وجود دارد که هرکس به نوبه خود باید برای رفع این مشکلات کمک کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز، منوچهر امان‌اللهی فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: هفته ناجا فرصتی است که بتوانیم با تعامل بیشتر با مردم، حوزه های مختلف نظم و امنیت را ارتقاء دهیم.

وی با اشاره به اینکه هدف ما کمک به مردم و جامعه است تصریح کرد: امروز به لحاظ تنوع و پیچیدگی در حوزه نظم و امنیت همه دستگاه های فرهنگی باید کمک کنند.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه  در خصوص تولید امنیت همه افراد و اقشار در حوزه های مختلفی نقش و سهم دارند بیان داشت: نیرو انتظامی در صف مواجه شدن مراقبت های اجتماعی است.

امان اللهی با تاکید بر اینکه نیرو انتظامی در استان با تمام توان در خدمت مردم است گفت: در این استان نظم و امنیت نسبت به میانگین کشوری از رتبه خوبی برخوردار هستیم اما چالش و مشکلاتی داریم که هرکس به نوبه خود باید برای رفع این مشکلات کمک کند.

وی در خصوص آمار کشفیات نیز خبر داد و عنوان کرد: در بخش سرقت ۲ درصد کاهش، سرقت مسلحانه ۱۰۰ درصد کاهش، سرقت منزل ۶ درصد کاهش، سرقت مغازه ۸ درصد کاهش، موتور سیکلت ۶ درصد کاهش، محلوله ۳۳ درصد کاهش داشته ایم.

وی بیان داشت:  عمده سرقت های این استان خرد و از اماکن خصوصی است که ارزش آن حداقلی است که تک به تک پیگیری می شود.

امان الهی با اشاره به اینکه ۱۱ باند در چند ماه گذشته شناسایی و متلاشی شده است گفت: کشفیات مواد مخدر ۲ تن و ۹۷ کیلو بوده که نسبت به سال قبل ۶ درصد افزایش داشته است.

وی از کاهش تصادفات نسبت به سال قبل نیز اشاره کرد و گفت: تصادفات منجر به فوت ۱۷ درصد نسبت به گذشته کاهش داشته است.

امان الهی به عملکرد فوریت ۱۱۰ نیز اشاره کرد و گفت:  ۲۶۸ هزار و ۳۱۹ تماس و خواسته مردم از طریق ۱۱۰ نیرو انتظامی بوده که پیگیری شده است.

وی خاطر نشان کرد: ۵ هزار و ۲۷۲ مورد خدمات مشاوره ای داده شده که رقم قابل توجه است.

امان الهی در پایان اذعان داشت: ۸۴درصد پرونده ها تشکیل شده رسیدگی و ۶۶ مورد هم دستگیر شده اند.انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1657349
ارسال نظر
نظرات