شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:13 منتشر شده در مورخ: 1399/07/23 شناسه خبر: 1657384
در سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه؛

۲۰ هزار بسته معیشتی در استان قزوین توزیع می‌شود

۲۰ هزار بسته معیشتی در استان قزوین توزیع می‌شود
سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در دهه سوم ماه صفر با توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج و توسط جهادگران بسیجی اجرا می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ همزمان با دهه پایانی ماه صفر، مرحله سوم رزمایش نهضت کمک مومنانه با توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان با حضور مسئولین استانی در آستان مقدس امامزاده حسین(ع) آغاز شد.

این رزمایش به صورت نمادین امروز (چهارشنبه) از در گلزار شهدای قزوین به همت سپاه ناحیه امام سجاد (ع) و سازمان بسیج سازندگی برگزار شد.

منوچهر حبیبی در این رزمایش اظهار کرد: شرایط سختی در دنیا حاکم شده و به عبارتی دنیا آشفته شده است به طوری که تمام برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات، تحت شعاع این ویروس نحس کرونا قرار گرفته و شاید بتوان گفت که عذابی در دنیا نازل شده است.

وی افزود: روز به روز عذاب هایی در دنیا اتفاق می‌افتد و این عذاب‌ها یک آزمون بزرگ برای ما است تا درس بگیریم؛ امیدوارم به برکت دعاهای افراد متدین و علما به ویژه در دهه پایانی ماه صفر هر چه سریع‌تر این مشکلات و آشفته بازار رفع و آسایش بر کشور حاکم شود.

معاون سیاسی استاندار با اشاره به اینکه سپاه پاسداران اقدامات بسیار موثری را در بخش‌های مختلف انجام داه است، گفت: این ویروس نحس اقتصاد کشور را فلج کرد، برنامه‌های دنیا را به هم ریخت و جان افراد بسیاری را گرفت؛ لذا به جز همکاری با یکدیگر نمی‌توان بر این موضوع فائق شد.

این مقام مسئول ادامه داد: در شرایط وجود ویروس کرونا در کشور، افراد بسیاری از لحاظ شغلی آسیب دیدند و به خصوص افراد ضعیف و کم بضاعت جامعه نیز کسب و درآمد خود را از دست دادند که همه ما وظیفه داریم با کمک‌های مومنانه به این قشر آسیب دیده کمک کنیم.

سپاه قزوین در حوزه کمک مومنانه خوش درخشید

وی تاکید کرد: این نهضت ادامه دارد و در این راه کادر درمان عاشقانه و خالصانه جانشان را کف دست گذاشته‌اند تا بیماران را مداوا کنند و خیرین هم به افراد آسیب دیده از این ویروس کمک می‌کنند.

حبیبی تصریح کرد: مجموعه سپاه در همه بخش‌ها خدمت ارائه کرده و در حوزه کمک‌های مومنانه خوش درخشیده که در این خصوص از همه زحمات و تلاش‌هایی که صورت گرفته است، تشکر می‌کنم.

سرگرد محمد اصلی بیگی در ادامه اظهار کرد: رزمایش بزرگ کمک‌های مومنانه از اولین روزهای به وجود آمدن ویروس کرونا به دستور فرمانده کل قوا انجام شده و امروز شاهد مرحله ششم این رزمایش در استان هستیم.

 

وی افزود: از همکاری همه عزیزان تشکر می‌کنیم و با همکاری و همدلی‌های مردم در این راه یک نوعی از دفاع مقدس دوباره برگزار شد و همه افراد در این مسیر به فرموده مقام معظم رهبری با تمام توان لبیک گفته‌اند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) قزوین گفت: انجام پذیری کمک مومنانه نشان از ولایت‌مداری است و همه ما هر زمان که مقام معظم رهبری سخنی گفتند با تمام توان پذیرای دستوراتشان بوده‌ایم.

اصلی بیگی ابراز کرد: با تمام توان در این راه خواهیم ماند و این راه، راه شهدا است و امروز هم که شاهد برگزاری این برنامه در مزار شهدا هستیم، می‌خواهیم عهد و پیمانی با شهدا ببندیم که تا آخرین قطره خون در این راه حرکت خواهیم کرد.

انتهای پیام/ 

 

https://www.dana.ir/1657384
ارسال نظر
نظرات