شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:08 منتشر شده در مورخ: 1399/07/23 شناسه خبر: 1657401
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شیروان:

۹۸ جلد سند ثبتی برای موقوفات شیروان گرفته شد

۹۸ جلد سند ثبتی برای موقوفات شیروان گرفته شد
سعید علیپور گفت: ۹۸ جلد سند ثبتی برای موقوفات شهرستان شیروان به گستره ۱۶۱ هزار و ۷۲۲ مترمربع در یک سال گذشته گرفته شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  پایگاه خبری شیروان سعید علیپور روز چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: همچنین در این مدت، ۸۰۷ رقبه تجدید اجاره و ۵۰ رقبه هم تنظیم سند شد.

وی گفت: برای کارهای عمرانی بقاع متبرکه این شهرستان نیز به گستره ۲ هزار و ۲۰۰ مترمربع بیش از ۱۰ میلیارد ریال هزینه شد که شاخص‌ترین آن بقعه امام زاده حمزه رضا(ع) واقع در شهر زیارت است.

علیپور احداث تربت خانه امام زاده قلجق و محوطه سازی امام زاده غیبی را از دیگر اقدامات عمرانی بقاع متبرکه شهرستان عنوان کرد و افزود: امسال سه نیروگاه خورشیدی در این شهر احداث می شود که اینک قرارداد و خرید پنل انجام شده و تا ۲ ماهه آینده اجرایی می شود.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شیروان گفت: در یکسال اخیر، هفت مورد وقف جدید با نیات بقاع، قرآن و اطعام و عزاداری به ارزش ۱۰ میلیارد ریال ثبت و ۶۰ وقف نامه جدید نیز شناسایی شد.

علیپور تعداد کل رقبات این شهرستان را سه هزار و ۱۶۷ مورد و تعداد موقوفات را ۹۴۳ مورد برشمرد و افزود: در بحث فعالیت های فرهنگی هزار بسته مواد غذایی، ۲۵۰ بسته کمک هزینه تحصیلی و ۳۰۰ بسته بهداشتی تاکنون در این شهرستان توزیع شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1657401
ارسال نظر
نظرات