شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:16 منتشر شده در مورخ: 1399/07/23 شناسه خبر: 1657411
با حضور عضو هیات رییسه مجلس انجام شد؛

افتتاح اولین واحد مسکونی بازسازی شده زلزله رامیان + تصاویر

افتتاح اولین واحد مسکونی بازسازی شده زلزله رامیان + تصاویر
اولین واحد مسکونی ساخته شده در روستای زلزله زده قورچای بعد از گذشت ۳۲ روز از وقوع زلزله با حضور عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، زلزله ۵.۱ ریشتری شهرستان رامیان باعث تخریب بسیاری از منازل روستاهای این شهرستان شد که روستای ویرو و قورچای از این بین بیشترین خسارت را دیدند.

با پای کار آمدن مسئولین، ساخت منازل آسیب دیده آغاز و خوشبختانه اولین خانه در این شهرستان در روستای قورچای تکمیل و آماده بهره برداری شد.

صبح امروز محسن دهنوی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی که خود یک رامیانی است؛ به شهر خود آمد و در بدو ورود خود با شهدای این شهرستان تجدید میثاق کرد.

در ادامه سفر دهنوی به رامیان، وی با گروههای جهادی فعال در روستاهای زلزله زده نشست کاری داشت.

امروز با حضور محسن دهنوی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، غراوی معاون عمرانی استاندار گلستان و کوهساری نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس اولین واحد مسکونی روستای زلزله زده قورچای افتتاح و به بهره برداری رسید.

مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان سید محمد حسینی گفت: برای احداث این واحد ۵۰ میلیون تومان تسهیلات و ۱۵ میلیون تومان کمک بلاعوض در نظر گرفته شده و ضمانت‌ها هم زنجیره‌ای است.

صادقلو، فرماندار رامیان نیز با اشاره به اینکه ۱۰ روستای بخش مرکزی این شهرستان متأثر از زلزله شدند، گفت: در حال حاضر در ۱۳۷ واحد آواربرداری، ۳۲ واحد فونداسیون، ۱۸ واحد اسکلت ساختمان و ۵ واحد سقف انجام گرفته است.
 

 سید محسن دهنوی نماینده مردم تهران پس از افتتاح اولین خانه زلزله زده در شهرستان رامیان، از روستای زلزله زده ویرو این شهرستان نیز بازدید کرد.

در این بازدید معاون استاندار گلستان، فرمانده سپاه استان و جمعی از مدیران کل کشوری و استانی حضور دارند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1657411
ارسال نظر
نظرات