شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 18:31 منتشر شده در مورخ: 1399/07/23 شناسه خبر: 1657442
استاندار کرمانشاه:

انقلاب و نهضت آسفالت در شهر کرمانشاه صورت گرفته است / طراحی خیابان غذا کاری نو و جدید

انقلاب و نهضت آسفالت در شهر کرمانشاه صورت گرفته است / طراحی خیابان غذا کاری نو و جدید
هوشنگ بازوند, استاندار کرمانشاه با قدردانی از شهرداری گفت: انقلاب و نهضتی در زمینه آسفالت شهر کرمانشاه صورت گرفته است, پروژه خیابان غذا هم یک ایده نویی است که باید مورد حمایت قرار گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصادنیوز , هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه بعدازظهر امروز در بازدید میدانی از پروژه پیاده راه پارکینگ شهرداری گفت: یکی از کارهای اساسی که باید هر چه زودتر تعیین تکلیف شود بحث فاضلاب شهر کرمانشاه است.

وی افزود: ساماندهی فاضلاب شهر کرمانشاه نیازمند ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار است که در سفر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه مطرح شد و امیدواریم زودتر انجام شود.

استاندار کرمانشاه بیان داشت:پروژه ساماندهی فاضلاب شهر کرمانشاه پیگیری می شود.

 

خیابان غذا کار نو و جدیدی است/ اجرای این پروژه باید مورد حمایت قرار گیرد

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه  بعدازظهر امروز در روند بازدید از خیابان غذا نیز اظهار داشت: این پروژه کار جدید و نویی است که در شهر کرمانشاه در حال انجام است.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه انجام هر کار نویی ممکن است منتقدانی نیز داشته باشد، ادامه داد: این طرح ها بعد از انجام شان مورد حمایت مردم قرار خودهد گرفت.

وی تصریح کرد: کرمانشاه یک کلان شهر است و در یک کلان شهر باید کارهای نو و جدیدی ولو با تنش ایجاد شود.

بازوند گفت: اجرای پروژه خیابان غذا هم یک ایده نویی است که باید مورد حمایت قرار گیرد.

عبادالله احمدیان سرمایه گذار پروژه خیابان غذا کرمانشاه که در محدوده سراب قنبر است، با تشریح این پروژه اظهار داشت: پیاده راه گردشگری کای دای  واقع در محدوده سراب قنبر کرمانشاه حدفاصل بلوار خلیج فارس و بلوار مروارید در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و طول مسیر انتخابی حدود ۲۰۰ متر واقع شده است.

وی افزود: این بلوار در محدوده اماکن آموزشی مسکونی قرار گرفته لذا با توجه به تاریخچه منطقه سراب قنبر به عنوان تفرجگاه و عدم وجود واحدهای تجاری خدماتی در مسیر انتخاب شده و همچنین تمرکز جمعیتی به دلیل ساخت شهرک های جدید الاحداث در اطراف محل دارای پتانسیل های مناسبی جهت کسب و کارهای زود بازده و جذب گردشگر است.

سرمایه گذار این پروژه خاطر نشان کرد: در طراحی این پروژه سعی بر این شد تا به اهداف اصلی پیاده راه دست پیدا کنیم و با ایجاد محوری پویا چند عملکردی و در عین حال متناسب با نیازهای روحی انسان از عوامل اصلی در طراحی استفاده شود.

وی وجود ۳۲ واحد دکه و غرفه با انشعابات مجزا، ۸ عدد طافی (چرخ دستی)  با طراحی ویژه، سینما ۶ بعدی، اینترنت رایگان، دستگاه‌های خودپرداز، فضاهای تفریحی کودکان، بازی های کامپیوتری، سیستم نورپردازی مدرن، آبنما و آتش نما، مبلمان شهری، فضای سبز، سیستم اطفاء حریق، تبلیغات محیطی، حفاظت ۲۴ ساعته با ۲ اتاقک نگهبانی، دوربین‌های نظارتی در داخل و خارج مجموعه را از جمله امکانات و تجهیزات این مجموعه برشمرد.

انقلاب و نهضت آسفالت در شهر کرمانشاه صورت گرفته است

هوشنگ بازوند عصر امروز چهارشنبه در جریان بازدید از محله های آقاجان و زورآباد شهر کرمانشاه اظهار داشت: انجام آسفالت این محلات با دشواری و سختی فراوانی همراه بود و تمام آسفالت این مناطق به صورت دستی انجام شده است.

استاندار کرمانشاه افزود: با وجود این موانع به دلیل اینکه مردم نیازمند این دسته از خدمات هستند کار با وجود مشقت های فروان انجام شد.

مدیر ارشد استان با بیان اینکه امروز احساس کردم انقلاب و نهضتی در سطح شهر در حوزه آسفالت صورت گرفته است، ادامه داد: در سال ۹۹ علیرغم گرانی قیر و مصالح ۱۱۵ هزار تن آسفالت در شهر کرمانشاه مورد استفاده قرار گرفت که خدمت بزرگی به مردم شهر کرمانشاه بود و همچنین ۵۰ هزار تن دیگر نیز در دستور کار قرار دارد که در محلات کرمانشاه به ویژه برای مناطق محروم و فقیرنشین علیرغم تنگناهای مالی که وجود دارد، انجام خواهد شد.

مدیر ارشد استان با اشاره به اینکه در زمینه آسفالت محلات و کوچه ها کاری جهادی صورت گرفته است، خاطر نشان کرد: مردم ما برای نظام و  انقلاب زحمات زیادی کشیدند و به آنها خیلی بدهکار هستیم و هر چقدر در زمینه عمرانی برای مردم کار شود باز هم کم است.

بازوند اشاره ای نیز به بازدید از پروژه ساماندهی آبشوران داشت و خاطر نشان کرد: این منطقه به یک تهدید جدی برای مردم، کسبه و پزشکان تبدیل شده بود که با نوسازی این مکان توسط شهرداری کار بسیار خوبی در راستای ساماندهی و نیز پیاده رو سازی صورت گرفت که انصافا ارزشمند بود.

مدیر ارشد استان خاطر نشان کرد: در حال حاضر حقوق شهروندی در این مناطق احساس می شود و در این راستا از اداره آب و فاضلاب و شهرداری قدردانی می کنیم.

بازوند تصریح کرد: در بازدیدی که طی سال ۹۷ داشتیم مردم منطقه آبشوران نسبت به آسفالت محلات خود بسیار معترض بودند که شهرداری کل آن مناطق را آسفالت کرد و با ایجاد فضای سبز نگرانی های مردم را به نوعی برطرف ساخت.

 

انتهای پیام/


 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
https://www.dana.ir/1657442
ارسال نظر
نظرات