شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 18:21 منتشر شده در مورخ: 1399/07/23 شناسه خبر: 1657464
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

مراسم استقبال و تشییع "شهید شیری" به نحو احسن برگزار شود/ اقدامات مثال زدنی سپاه قزوین در رزمایش کمک مومنانه

مراسم استقبال و تشییع "شهید شیری" به نحو احسن برگزار شود/ اقدامات مثال زدنی  سپاه قزوین در رزمایش کمک مومنانه
عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: امیدواریم با راهنمایی‌های سردار فرماندهی و مسئولان بلندبالای استان قزوین برنامه ریزی دقیق و بزرگی با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برای استقبال و تشییع شهید شیری عزیز انجام بگیرد و تجلیل از این شهید بزرگوار به نحو احسن برگزار شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ آیت الله عبدالکریم عابدینی بعدازظهر امروز(چهارشنبه) در سومین مرحله از اجرای رزمایش کمک مومنانه در دهه پایانی ماه صفر با عرض تسلیت ایام عزاداری سیدالشهدا اظهار کرد: خدا را شاکریم که برای چندمین مرتبه شاهد حرکت ارزشمند تعاون و احسان و مساوات و همدردی و همدلی با نیازمندان در استان قزوین هستیم.

امام جمعه قزوین افزود: سپاه پاسداران در همه عرصه‌های مساوات اعم از جمع آوری و شناسایی نیازمندان و توزیع بسیار فعالانه حضور داشت و حماسه دیگری آفرید و در این ایام که مشکلات اقتصادی و معیشتی افزایش یافته حمایتگر نیازمندان و محرومان شد.

وی ادامه داد: حضور خیرین بزرگوار برای شرکت در کمک مومنانه نشان دهنده این مطلب است که ما شاهد حرکت مقطعی مساواتی نیستیم، بلکه تا زمانی که مردم در مشقت و سختی هستند این وظیفه بر گردن همه ما قرار دارد و باید این رزمایش و کمک مومنانه تا زمانی که خدای متعال گشایشی برای همه ما قرار دهد، ادامه پیدا کند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اضافه کرد: کمک به نیازمندان یک امتحان الهی برای همه ماست و جایزه بزرگی هم در انتظار خیرین است، خدای متعال می‌فرماید؛ "اگر مردم اهل ایمان و تقوا باشند خداوند برکات آسمان و زمین را برای آنها قرار می‌دهد". ایمان و تقوا در هر زمانی یک نوع بروز و ظهور دارد و در زمان گرفتاری و مشکلات معیشتی یعنی باید اقتصاد مردم را حل کنیم.

عابدینی ابراز کرد: زمانی که دشمن به خاک ما تجاوز می‌کند ایمان و تقوا یعنی حضور در میدان جنگ و دفاع از کشور؛ زمانی هم که کشورهای اسلامی و مسلمانان دچار فتنه امریکایی_اسراییلی داعش می‌شوند دفاع از حرم امتحانی است مسلمانان باید از خودشان نشان دهند.

امام جمعه قزوین اذعان کرد: ما به همه عزیزان سپاهی و فرماندهی معزز و مکرم سردار شاهرخی به واسطه کار عظیم و ادامه دار و شایسته کمک مومنانه خداقوت عرض می‌کنیم و اقدامات سپاه قزوین در این حوزه مثال زدنی بود.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به شناسایی پیکر شهید شیری یادآور شد: این شهید عزیز با حضورش استان قزوین را منور و خوش عطر خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تصریح کرد: شب گذشته که مراسم عظیم تجلیل از شهدای مدافع حرم مازندران را شاهد بودیم، حس کردیم که نسبت به بزرگداشت و استقبال از این شهید عزیزمان شهید شیری می‌توانیم همچین مراسم بزرگی را برگزار کنیم و فرصت لازم نیز برای برگزاری این مراسم وجود دارد.

امام جمعه قزوین در پایان گفت: امیدواریم با راهنمایی‌های سردار فرماندهی و مسئولان بلندبالای استان قزوین برنامه ریزی دقیق و بزرگی با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برای استقبال و تشییع شهید شیری عزیز انجام بگیرد و تجلیل از این شهید بزرگوار به نحو احسن برگزار شود.
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1657464
ارسال نظر
نظرات