شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:30 منتشر شده در مورخ: 1399/07/26 شناسه خبر: 1657939

توزیع 4500 بسته معیشتی در قالب کمک مومنانه استان زنجان

توزیع 4500 بسته معیشتی در قالب کمک مومنانه استان زنجان
فرمانده سپاه ناحیه زنجان در مورد توزیع بسته‌های معیشتی در قالب طرح کمک همدلی و مواسات اظهار کرد: در این مرحله از کمک همدلی و مواسات بسیج شهرستان زنجان 4 هزار و 500 بسته معیشتی که ارزش هر بسته حدود 500 هزار تومان است در بین محرومان توزیع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در این مرحله از کمک همدلی و مواسات بسیج شهرستان زنجان 4 هزار و 500 بسته معیشتی که ارزش هر بسته حدود 500 هزار تومان است در بین محرومان توزیع شد.  

جانشین سپاه ناحیه زنجان:

آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در زنجان/ توزیع 4500 بسته معیشتی در بین نیازمندان

محمد نجفی‌راد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: مرحله سوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه همزمان با آخر ماه صفر در شهرستان زنجان اجرایی می‌‌شود.

وی با بیان اینکه توزیع بسته‌های معیشتی توسط حوزه‌های مقاومت بسیج در سطح شهر زنجان و در حوزه‌های روستایی در روستاها توزیع می‌شود، ادامه داد: ظرف یک هفته آینده بسته های معیشتی در اختیار نیازمندان قرار می‌‌گیرد.

این مسئول با اشاره به اینکه برنامه اصلی این مرحله از رزمایش امروز از ساعت 15 در سالن 9 دی سپاه ناحیه شهرستان زنجان رقم می‌خورد، ادامه داد: این بسته‌ها در بین نیازمندان شناسایی شده، توزیع می‌شود.

جانشین سپاه ناحیه زنجان از توزیع 54 هزار بسته معیشتی در سه مرحله این رزمایش خبرداد و گفت: در این مرحله نیز 4 هزار و 500 بسته معیشتی توزیع می‌‌شود اما این رزمایش تا آخر امسال مرحله به مرحله ادامه خواهد داشت.

 نجفی‌راد با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری برای برگزاری رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه، یادآور شد: این رزمایش جلوه‌های زیبایی از کمک‌‌های مومنانه را به تصویر کشید.

وی با بیان اینکه فرآیندی برای شناسایی نیازمندان واقعی پیش‌بینی و با همکاری پایگاه‌های مقاومت بسیج این شناسایی‌ها انجام شد، افزود: با توجه به شرایط امروزبه دلیل شیوع بیماری کرونا، گروه‌‌های جهادی پای کار آمده و در این رزمایش از همه توان استفاده می‌کنند.

این مسئول از توزیع 78 هزار و 930 بسته غذای گرم در این رزمایش در شهرستان زنجان خبرداد و گفت: 45 هزار و 69 بسته بهداشتی نیز در این مدت توزیع شده است.

جانشین سپاه ناحیه زنجان با اشاره به تولید یک میلیون و 453 هزار و 245 عدد ماسک در کارگاه‌های تولید ماسک شهرستان زنجان، یادآور شد: 18 هزار و 835 لباس ایزوله نیز در این مدت آماده سازی شده است.

نجفی راد از تولید 256 هزار و 198 جفت دستکش یکبار مصرف در شهرستان زنجان خبرداد و گفت: فعالیت‌های سپاه ناحیه شهرستان زنجان برای مقابله با ویروس کرونا ادامه دارد.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان خبرداد؛

توزیع 4500 بسته معیشتی در بین نیازمندان زنجانی

به گزارش موج رسا؛ محسن سهندی در جمع خبرنگاران در مورد توزیع بسته‌های معیشتی در قالب طرح کمک همدلی و مواسات اظهار کرد: در این مرحله از کمک همدلی و مواسات بسیج شهرستان زنجان 4 هزار و 500 بسته معیشتی که ارزش هر بسته حدود 500 هزار تومان است در بین محرومان توزیع می‌شود.  

وی با بیان اینکه این بسته ها توسط بسیجیان شهرستان زنجان٬ ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و حسینیه اعظم زنجان جمع آوری شده است عنوان کرد: این بسته‌ها توسط گروه‌های جهادی در مناطق کم برخوردار زنجان توزیع می‌شود.  

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با تاکید براینکه از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا به امروز حدود 68 هزار بسته غذایی توسط بسیجیان شهرستان زنجان تهیه و در بین افراد نیازمند توزیع شده است گفت: گروه‌های جهادی از همان ابتدای شیوع بیماری کرونا وارد کار شدند و تا به امروز 2 میلیون ماسک تولید کرده و به مراکز بهداشتی تحویل دادند.

وی با بیان اینکه بخشی از ماسک های تولید شده در مناطق کم برخودار توزیع شد عنوان کرد: در حال حاضر نیز کارگاه‌های تولید ماسک و لباس‌های ایزوله گروه های جهادی فعالیت می‌کنند.

 

 

https://www.dana.ir/1657939
ارسال نظر
نظرات