شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:40 منتشر شده در مورخ: 1399/07/26 شناسه خبر: 1657942

اجرای رزمایش کمک مومنانه به همت بسیج دانشجویی نهاوند

اجرای رزمایش کمک مومنانه به همت بسیج دانشجویی نهاوند
در راستای رزمایش کمک مومنانه تعداد ۱۰۰ بسته لوازم التحریر و ۱۰۰ بسته مواد غذایی در بین افراد و خانواده های نیازمند نهاوندی توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ و به نقل از عصر همدان، هر ساله در ایام اربعین حسینی عاشقان حسینی در کربلای معلی اجتماع عظیم میلیونی عاشقان سید الشهدا را تشکیل می دادند ولی امسال به دلایل شرایط کرونایی امکان حضور در این مراسم فراهم نشد و دلدادگان حسینی به صورت های مختلف نذورات خود را ادا کردند.

خیرین و گروه های جهادی نهاوند نیز به مناسبت اربعین حسینی مرحله دیگری از رزمایش کمک های مومنانه را در شهرستان اجرا کردند و نذورات خود را به سوی نیازمندان سوق دادند.

خیرین با تهیه بسته های معیشتی، بهداشتی و توزیع لوازم التحریر نذر خود را ادا کردند و صحنه های زیبایی از کمک به فقرا را خلق کردند.

اجرای رزمایش کمک مومنانه به همت بسیج دانشجویی نهاوند از جمله این برنامه ها بود که به همت گروه جهادی سردار شهید حاج محسن امیدی حوزه بسیج دانشجویی برگزار شد.

در راستای رزمایش کمک مومنانه تعداد ۱۰۰ بسته لوازم التحریر و ۱۰۰ بسته مواد غذایی در بین افراد و خانواده های نیازمند نهاوندی توزیع شد.

ارزش هر بسته لوازم التحریر به طور میانگین ۱۰۰ هزارتومان و هر بسته مواد غذایی ۵۰۰ هزارتومان می باشد.

پخش ۲۰۰ بسته بهداشتی نذورات مردمی

به مناسبت اربعین حسینی توسط گروه جهادی حاج قاسم سلیمانی روستای "لیلان" از دیگر برنامه های نهاوند بود.

جمع آوری و تهیه بسته های معیشتی توسط گروه جهادی بانوان پایگاه حضرت زکیه از دیگر کمک های مومنانه مردم نهاوند بود که این بسته ها با حضور سرهنگ مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند توزیع شد.

 

توزیع بیش از ۵۰۰ بسته معیشتی در ششمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه

به گزارش عصر همدان، سرهنگ محرمعلی حبیبی، جانشین سپاه شهرستان کبودراهنگ اظهارکرد: ششمین مرحله از رزمایش کمک های مومنانه در شهرستان کبودراهنگ همزمان با ایام دهه آخر صفر و رحلت پیامبر مکرم اسلام(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) با توزیع بیش از ۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش ریالی هر بسته ۴ میلیون ریال و جمعا با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال انجام شد.

وی افزود: در راستای کمک به خانواده های آسیب دیده از کرونای شهرستان کبودراهنگ در ۶ مرحله رزمایش کمک های مومنانه مجموعا ۵ هزار بسته معیشتی به ارزش ۱۵ میلیارد و چهارصد و بسیت میلیون ریال توزیع شده است.

حبیبی در انتها از بسیجیان، خیرین، ائمه جمعه و جماعات، مسئولین و هیئت امنای مساجد شهرستان بابت همکاری در اجرای این رزمایش قدردانی نمود.

توزیع ۱۰۰ بسته معیشتی در مرحله پنجم رزمایش کمک مومنانه در نهاوند

سرهنگ علی مختاری، فرمانده سپاه نهاوند در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان گفت: تاکنون در شهرستان نهاوند ۴ مرحله رزمایش کمک مومنانه اجراشده است و بسته‌های معیشتی و لوازم‌التحریر در بین نیازمندان شهرستان توزیع‌شده است.

وی اظهار داشت: در مرحله پنجم که در ایام هفته دفاع مقدس انجام شد ۱۰۰۰ بسته غذایی که با پیگیری نماینده نهاوند در مجلس به شهرستان واردشده بود توسط سپاه در بین نیازمندان توزیع شد.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: این بسته‌ها از طریق بنیاد احسان وابسته به ستاد فرمان اجرایی حضرت امام خمینی (ره) به نهاوند ارسال شد و ارزش هر بسته ۲۵۰ هزار تومان است.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به شروع سال تحصیلی در چند مرحله بسته‌های لوازم‌التحریر در بین دانش آموزان نیازمند شهرستان نهاوند توزیع شد که امروز نیز ۳۰۰ بسته شامل کیف و لوازم‌التحریر بین آن‌ها توزیع می‌شود.

مختاری گفت: با همکاری خیرین شهرستان در ایام پایانی ماه صفر نیز مرحله دیگری از رزمایش کمک مومنانه در شهرستان اجرا می‌شود.

توزیع ۴۰۳ بسته کمک مؤمنانه به نیت ۴۰۳ شهید اسدآبادی

سرهنگ امیدعلی الیاسی گفت: در راستای فرمان رهبری و با کمک های مردم و خیرین، در دهه آخر صفر ۴۰۳ بسته غذایی در قالب کمک مؤمنانه به نیت ۴۰۳ شهید شهرستان اسدآباد بین افراد آسیب دیده از کرونا توزیع می‌شود.

سرهنگ امیدعلی الیاسی، فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار عصر همدان، از توزیع ۴۰۳ بسته کمک مؤمنانه به نیت ۴۰۳ شهید شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این امر همزمان با دهه آخر صفر و به مناسبت رحلت پیامبر اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) انجام می شود.

وی افزود: سپاه ناحیه اسدآباد این مرحله از کمک مؤمنانه را در راستای فرمایش و فرمان رهبر انقلاب در روز یک شنبه ۲۷ مهر ماه و همزمان با آخر صفر انجام خواهد داد.

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد گفت: از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا در این شهرستان تاکنون بسته های غذایی زیادی با جمع آوری کمک های مردمی و خیرین بین افراد آسیب دیده ناشی از کرونا توزیع شده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1657942
ارسال نظر
نظرات