شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:38 منتشر شده در مورخ: 1399/07/26 شناسه خبر: 1657971
دبیرکمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس:

شستا 5 مجتمع بزرگ دامپروری در استان اردبیل احداث می‌کند

شستا 5 مجتمع بزرگ دامپروری در استان اردبیل احداث می‌کند
نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت شستا در 5 نقطه از استان اردبیل مجتمع دامپروری مولد شیری ۳ هزار راسی با سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد تومان احداث می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، با اشاره به دستاوردهای حضور مدیرعامل شرکت شستا در استان اردبیل، اظهار داشت: پیرو پیگیری ها و مکاتبات انجام گرفته در سه ماه گذشته آقای رضوانی فر به همراه تیمی در استان مستقر شده که در جلسه جمع بندی به تشریح تصمیمات این شرکت در استان پرداخت.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد این شرکت در پنج نقطه استان در شهرستان های نیر، نمین، گرمی، مشگین شهر و خلخال هر کدام یک مجتمع دامپروری مولد شیری ۳ هزار راسی احداث نماید. که هر کدام از این واحدها با سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد تومان که در جمع به ارزش ۲ هزار میلیارد تومان می‌باشد؛انقلابی در حوزه صنعت دامپروری استان رقم خواهد زد.
 
دبیرکمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس شورای اسلامی گفت: مواردی همچون بررسی اجرای عمرانی خلخال کلور درام و قطعاتی از راه اردبیل سرچم به صورت فاینانس ماده ۵۶ به ارزش دویست میلیارد، اجرای مجتمع گلخانه ای در گرمی، مجتمع دارویی اردبیل با ارزش ۷۰۰ میلیارد تومان، سرمایه گذاری بر روی معادن مس به خصوص در خلخال و تامین قیر شهرداری های استان به ارزش ۴۰ میلیارد تومان را از دیگر دستاوردهای سفر مدیرعامل شستا به اردبیل است.
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1657971
ارسال نظر
نظرات