شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 10:40 منتشر شده در مورخ: 1399/07/27 شناسه خبر: 1658187
امام‌جمعه کوهدشت:

نیروی انتظامی مظهر اقتدار و قانون در جامعه‌ است

نیروی انتظامی مظهر اقتدار و قانون در جامعه‌ است
حجت‌الاسلام طهماسبی، امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به‌ضرورت هوشیاری در برابر حربه‌های دشمنان در فضای مجازی، گفت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار و قانون در هر جامعه‌ای است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی که در ستاد فرماندهی انتظامی کوهدشت برگزار شد، اظهار داشت: در فعالیت‌ها بایستی قائم به قسط و اهل عدالت بود و در پیشگاه خداوند متعال شهادت داد که این موارد را به نحو احسن برپا خواهیم کرد چراکه زیربنای امنیت، عدالت و قسط است.

 وی با اشاره به اینکه امنیت به‌مثابه حواس برای انسان مستمراً موردنیاز است، افزود: نیروی انتظامی مظهر اقتدار و قانون در هر جامعه‌ای است و در کشور ما با تدابیر هدایت گونه رهبر معظم انقلاب، با سرعت در حال افزایش است.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اینکه انتظارات از نیروی انقلابی، توقعات انقلابی و کارآمدی است، عنوان کرد: قدرت، عزت و رحمت سه مؤلفه اصلی فعالیت‌های نیروی انتظامی به شمار می رود.

وی با اشاره به‌ضرورت هوشیاری در برابر حربه‌های دشمنان در فضای مجازی، تصریح کرد: امروز جرائم به شکل جدید، خطرناک و پیچیده ای مجهز شده است بایستی برعلیه این جرائم اقدامات قاطع و دقیقی انجام داد.

طهماسبی با تقدیر از اقدام انقلابی نیروی انتظامی کوهدشت در برخورد قاطع با اراذل‌واوباش شهرستان، بیان کرد: برخی گناهان قابل‌بخشش نیست، بایستی گردن متخلفین و کسانی که نظم و امنیت را برای جامعه ای مختل می‌کنند، شکسته شود.

امام‌جمعه کوهدشت اشاره‌ای به سیاست آمریکا در منطقه خاورمیانه داشت و گفت: در شرایط حساسی هستیم بایستی همچنان آماده و هوشیار ‌باشیم، زیرا دشمن به جنگ ما آمده است، از طرفی تحریم دارو را انجام می‌دهد و از طرفی نیز در دفاع از حقوق بشر به میدان می‌آید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1658187
ارسال نظر
نظرات