شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 11:44 منتشر شده در مورخ: 1399/07/27 شناسه خبر: 1658212
معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین اعلام کرد

بستری بیش از ۴۰۰بیمار کرونایی در مراکز درمانی/ ۲قزوینی طی ۲۴ ساعت گذشته فوت شدند

بستری بیش از ۴۰۰بیمار کرونایی در مراکز درمانی/ ۲قزوینی طی ۲۴ ساعت گذشته فوت شدند
علی اکبر کرمی، معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی استان قزون گفت: بالغ بر ۴۰۰ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های سطح استان بستری هستند و متاسفانه طی شبانه روز گذشته دو بیمار بر اثر ابتلا به بیماری فوت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اکبر کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به روند صعودی ابتلا به کرونا در استان اظهار کرد: متاسفانه روز گذشته با افزایش تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های استان مواجه بودیم به طوری که بالغ بر ۴۰۰ بیمار در بیمارستان‌ها بستری هستند.

وی افزود: به منظور تامین تخت‌های لازم جهت بستری بیماران کووید۱۹ مجبور شدیم از ظرفیت تخت بیماران غیرکرونایی کاسته و به تخت‌های بیماران کرونایی اضافه کنیم.

معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین تصریح کرد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته دو بیمار بر اثر ابتلا به بیماری کرونا فوت کردند و بیش از ۵۰ بیمار جدید با علائم قطعی کرونا در مراکز درمانی قزوین بستری شدند.

وی با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای پیشگیری از شیوع کرونا عنوان کرد: اعمال محدودیت‌های کرونایی در استان اقدام مناسبی است که امیدواریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به زودی شاهد کاهش آمار بیماران باشیم.

این مقام مسئول در پایان بیان کرد: سیستم درمانی استان همواره تخت‌های لازم برای بستری بیماران کرونایی را فراهم خواهد کرد؛ اما این امر به بهای کاهش تخت‌های بخش‌هایی همچون بخش قلبی، کلیوی و اعصاب است و بدین ترتیب تخت‌های کمتری به این بخش‌ها تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام

 

https://www.dana.ir/1658212
ارسال نظر
نظرات